Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days

Uroda, moda i najnowsze trendy kosmetyczne, czyli program Targów Beauty Days

Już w ten piątek, pod Warszawskim Nadarzynem, odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days. Organizatorzy przygotowali masę naprawdę fajnych atrakcji nie tylko dla kobiet, ale również dla towarzyszących im panów. Całość uzupełnią występy takich gwiazd jak Edyta Górniak, Maja Sablewska oraz Patrizia Gucci. 

Warsztaty makijażu, stylizacji paznokci i rzęs to tylko niektóre z wielu atrakcji, na których uczestniczyć będzie można już od 19 do 20 maja w Ptak Warsaw Expo. Jednym słowem RAJ dla wszystkich wielbicielek kosmetyków. Ponad 100 wystawców zaprezentuje swoje produkty, a w dodatku odbędą się różnorodne warsztaty i pokazy.

Pierwszego dnia targów będzie można skorzystać z porad Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta z WS Academy. Odbędą się również warsztaty makijażu prowadzone przez firmę Golden Rose oraz warsztaty, na których dowiecie się jak radzić sobie w Social Mediach. Tego samego dnia, podczas wieczornej gali, na której wystąpi Edyta Górniak, zostaną rozdane Nagrody Crystal Beauty i Nagrody Beauty#.

Drugiego dnia odbędzie się Kongres Beauty & Spa Sales Forum. Pojawi się również gość specjalny – Maja Sablewska. Oprócz tego, będą miały miejsce mistrzostwa w stylizacji paznokci Indigo Nails. Adrianna Grotkowska razem z Dr. G opowiedzą o Koreańskiej pielęgnacji oraz makijażu. W sobotę zobaczymy także pokaz kolekcji fryzjerskiej Bleach z Sens.us oraz pokaz makijażu permanentnego – Bio Pigments.

W niedzielę na targach pojawi się Red Lipstick Monster, KatOsu, Maja Sablewska, Patrizia Gucci, a także Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt. Razem z Creamy Creative Cosmetics będziecie mogli nauczyć się wytwarzania własnych kosmetyków, a Noble Group przygotowało szkolenie ze stylizacji rzęs.

Zapowiada się niezwykle ciekawie, prawda? A to jedynie połowa atrakcji, które będą dostępne podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days. Pełny program wydarzenia znajdziecie tutaj.

One Comment

  • Ewela pisze:

    Ja to najbardziej chce spotkać się na konferencji z Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem, maja jakieś potkanie prowadzić i mówić o fryzurach, a mnie to akurat interesuje, bo musze obciąć włosy. Oczywiście kosmetykami też nie pogardzę, ich nigdy za wiele 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 More posts in Targi category
Recommended for you
Wsparcie z Funduszu Wsparcia Kultury dla sektora kultury – alokacja 400mln zł

Fundusz Wsparcia Kultury ogłosił nabór wniosków o wsparcie dla sektora kultury 77.39.Z Wynajem i dzierżawa...