Zacieralia 2015 – wiemy wszystko!

Zacieralia, czyli Festiwal Piosenki Żenującej to impreza, która w tym roku będzie świętowała już VIII edycję. Jak sama nazwa wskazuje, głównym organizatorem festiwalu jest Mirosław Jędras, znany szerokiemu gronu fanów jako Zacier. Na facebookowej stronie Zacieraliów ujawniono w końcu wszystkie szczegóły tegorocznej edycji.

wikipedia.pl

Tegoroczne Zacieralia odbędą się, jak zwykle, w klubie Progresja, pod adresem Fort Wola 22. Odbędą się one 9 i 10 stycznia, a koszt jednego dnia zabawy będzie wynosił 28 zł, za to karnet na dwa dni zapłacimy 50 zł. Pierwszego dnia będziemy mogli usłyszeć: Czarnego Ziutka z Killerami, Voice of America, SMKKPM Ultra, Kazika i ProFormę, Gwizadę Niespodziankę, Zucha Kazika, GKS (Grochowalscy, Korecki, Sienkiewicz), Speculum. Natomiast drugi dzień będzie obfitował w tak niebanalne grupy jak: Krwiokał, Grupa Pieseek, Deuter, TPN 25, Kasia i Wojtek, Zacier, Deriglasoff, J. Zdunek + Kazik, Płonąca Pyta Nerona.

Na imprezie pojawią się też goście nie związani stricte z muzyką, to jest Niebieski Robi Kreski, pyta.pl, Łyżka Czyli Chilli, Szczauki Pictures czy zespół filmowy Gruszka Szczepana.

Małgorzata Szpak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ