Będzie film o Iwonie Cichosz

Jakie plany ma Iwona Cichosz po „Tańcu z gwiazdami”? Tego się nie spodziewacie!

Iwona Cichosz nie wygrała „Tańca z gwiazdami”, ale mimo tego jest wielką zwyciężczynią programu, gdyż przełamała swoje bariery i jako osoba głucha nie wahała się, by wziąć udział w tanecznym show. Jakie plany na przyszłość ma modelka?

Wielka przygoda

Iwona Cichosz jest pierwszą niesłyszącą uczestniczką, która wzięła udział w polskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Modelka o udziale w tym programie marzyła już od dawna, dlatego nie wahała się ani chwili, gdy zaproponowano jej udział w tanecznym show.

– O tańcu marzyłam już od pierwszej edycji tego programu, jeszcze w TVN. Wtedy mogłam zobaczyć, jak wygląda świat tańca towarzyskiego, bo raczej nie pokazują go telewizje tak na co dzień. (…) Propozycję udziału w TZG dostałam od Polsatu po wygranych wyborach na Miss Deaf International. Odpowiedziałam szybko: tak, biorę to” – mówiła niedawno gwiazda w rozmowie z „Vivą!”.

Modelka zdradziła, że tańczy bez aparatu słuchowego, więc nie słyszy zupełnie nic. Szybko okazało się, że brak słuchu nie jest przeszkodą, aby bardzo dobrze tańczyć. Gwiazda wraz ze swoim partnerem Stefano Terrazzino zachwycała na parkiecie. Para doszła aż do finału! Ostatecznie program wygrała Natalia  Szroeder i Jan Kliment, ale niesłysząca uczestniczka zajęła zaszczytne drugie miejsce.

https://www.instagram.com/p/BT–VZBFcTD/?taken-by=iwona_cichosz

Jakie plany ma Iwona Cichosz po „Tańcu z gwiazdami”? Tego się nie spodziewacie!

Iwona Cichosz zdradziła, że chciałaby teraz związać swoje plany z aktorstwem. Myśli o grze w teatrze, którzy tworzą głusi aktorzy. Niewyklucza również roli w serialu. Przypominamy, że modelka przez wiele lat była związana teatrem ulicznym „Pinezka”. Umie chodzić na szczudłach oraz jeździć na rowerze jednokołowym. Życzymy jej powodzenia w dalszej karierze zawodowej oraz w życiu prywatnym!

„Występowałam już w teatrze ulicznym. Opowiadałam historie za pomocą pantomimy. Teraz chciałabym pójść krok dalej. W Norwegii jest teatr Manu, który tworzą głusi aktorzy, wypowiadający swoje kwestie w języku migowym. Grają Szekspira i jeżdżą ze spektaklami po świecie. Chciałabym się sprawdzić w takiej roli. A jeśli nie teatr, to może mała rola w serialu? – mówiła Iwona Cichosz w rozmowie z „Fleszem”.

https://www.youtube.com/watch?v=N7scUZZK02s

Wielki zaszczyt

Iwona Cichosz szczególnie dziękuje Stefano Terrazzino, który wprowadził ją w tajniki tańca towarzyskiego. Modelka poświęciła tancerzowi osobny wpis. Co napisała?

– Emocje troszkę opadły po wczorajszym finałowym odcinku. Najpierw chciałabym podziękować Stefano Terrazzino za te wspaniałe taneczne 3 miesiące! Stefciu, wprowadziłeś mnie w piękny świat tańca, pokazałeś mi, że taniec to nie tylko technika – że każdy ruch ma swoją intencję, swój powód. Poznałam różne style tańca począwszy od cha cha kończąc na paso doble. Każdy taniec z Tobą był pięknym momentem pełen emocji, takim prezentem dla mnie. Ująłeś mnie tym, że jesteś skromnym, a zarazem wspaniałym człowiekiem, niezwykłym i utalentowanym artystą. Być Twoją partnerką taneczną było dla mnie wielkim zaszczytem ? Wiele się od Ciebie nauczyłam i prywatnie i tanecznie. Doceniam bardzo, ile serca włożyłeś w nauczaniu mnie… ???.

https://www.instagram.com/p/BTvqNJmF4ss/?taken-by=iwona_cichosz

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Iwona Cichosz – Miss Deaf International 2016

ZOSTAW ODPOWIEDŹ