Zwycięzca Eurowizji jest ciężko chory

Zwycięzca Eurowizji jest ciężko chory? Menadżerka Salvadora Sobrala zdradza, jaka jest prawda

Tegoroczny konkurs Eurowizję wygrała Portugalia. Jej reprezentant, Salvadora Sobral, zachwycił widzów piosenką „Amar Pelos Dois”. W mediach pojawiły się pogłoski, że artysta jest ciężko chory i czeka go poważna operacja. Tomasz Raczek napisał, iż mężczyzna czeka na znalezienie dawcy serca. Jaka jest prawda? Czy Portugalczyk jest rzeczywiście ciężko chory?

Zwycięzca Eurowizji jest ciężko chory?

Salvador Sobral był jednym z faworytów tegorocznej Eurowizji. Portugalski artysta swoim występem zachwycił miliony widzów. Mężczyzna wygrał międzynarodowy konkurs, zdobywając aż 758 punktów.

W mediach pojawiły się plotki dotyczące stanu zdrowia artysty. Dziennikarze spekulowali, że Portugalczyk ma poważne problemy z sercem. Krytyk filmowy Tomasz Raczek opublikował w sieci wzruszający wpis.

Salvador Sobral wywalczył dla Portugalii zwycięstwo w Konkursie Eurowizji. Wygrał w głosowaniu jurorów i widzów. Odbierając nagrodę powiedział, że sztuka to nie fajerwerki, tylko przede wszystkim uczucia. Piękny moment, piękna piosenka, piękny człowiek – napisał Raczek. – Szkoda, że ciężko chory na serce i na scenę musiał wyjść z maszynerią regulującą jego pracę, umieszczoną na brzuchu (chciał ukryć swoją chorobę, ale przed finałem jego stan się pogorszył i musiał pilnie przejść operację – do końca roku dano mu czas na znalezienie dawcy serca). Czy tylko na granicy życia potrafimy odrzucać blichtr, by dostrzegać to co proste, prawdziwe i naprawdę ważne?” – napisał Tomasz Raczek.

Menadżerka Salvadora Sobrala zdradza, jaka jest prawda

Czy rzeczywiście Salvador Sobral walczy o życie? Artysta ani razy nie wspomniał, że ma tak poważne problemy zdrowotne. Jednak muzyk opuścił próby przed półfinałem, a ważnych sprawach technicznych zstępowała go starsza siostra Luisa, która skomponowała zwycięski utwór.

„Nie mam nic do powiedzenia na ten temat. Szybko zdrowieje po operacjach przepukliny. Nie zagraża to ani występowi na Eurowizji, ani jego karierze. Bilety na prawie każdy koncert są już wyprzedane” – uspokajała menadżerka.

Sprawa została wyjaśniona!

28-letniemu Portugalczykowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy dużo zdrowia (na wszelki wypadek). 🙂

——————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Tomek Raczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

23 More posts in Festiwale category
Recommended for you
Słaby wynik Polski na Eurowizji
Słaby wynik Polski na Eurowizji. Jak Gromee to tłumaczy?

10 maja odbył się drugi półfinał 63. Konkurs Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Nasz kraj reprezentował...