Takiej reklamy Johnson's Baby jeszcze nie było

Takiej reklamy Johnson’s Baby jeszcze nie było! To dziecko jest… inne

W reklamach Johnson’s Baby głównymi bohaterami zawsze są dzieci. Jednak do tej pory były to zdrowe maluchy. Teraz znana marka przełamuje tabu! Tym razem w video zobaczymy dziecko z zespołem Downa.  Koniecznie zobaczcie wzruszające nagranie!

Takiej reklamy Johnson’s Baby jeszcze nie było!

W reklamach Johnson’s Baby zazwyczaj spodziewamy się uroczych maluchów. Tak też jest tym razem. Najpierw widzimy oczka, małe i pulchne paluszki rączek oraz nóżek, a dopiero potem całą twarzyczkę dziecka i jego promienny uśmiech . Okazuje się, że dziecko ma zespół Downa, jednak to nie przeszkadza, by było cudem dla swojej mamy. Ono również zasługuje na bezinteresowną miłość i opiekę. Na koniec krótkiego nagrania Johnson’s Baby przypomina, że produkty marki są dedykowane każdemu dziecku, a choroby czy inne ułomności nie mają najmniejszego znaczenia. Koncern swoją najnowszą reklamę uważa za wyjątkową, gdyż jeszcze nigdy do tej pory w podobnych spotach nie występował maluch z zespołem Downa.

Zobaczcie wzruszającą reklamę!

„Wierzymy w moc różnorodności i chcemy pokazać, jak niemowlęta są unikalne dla ich rodzin i że wszystkie są niemowlętami Johnsona” – pisze marka.

Ona jest miłością mojego życia

 Spot powstał z okazji Dnia Matki, który w Brazylii jest obchodzony w drugą niedzielę maja. W tym roku święto wypada 14 maja.

Reklama została bardzo ciepło przyjęta przez Brazylijczyków. Pod filmem pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy, szczególnie od osób, którym zespół Downa jest bliski.

„Dzięki, Johnson! Płakałam, widząc dziecko z zespołem Downa w tym filmie. Moja córka jest również specjalny dziecko i jest miłością mojego życia!”,

„Jak nie kochać każdego z tych małych stworzonek? Płakałam! Do tej pory to najlepsze komercyjne roku dla mnie. Dziękuję za wzruszenia”,

„Po prostu wspaniały. Matka kocha bez względu na zdrowie, kolor skóry … kocha się bezwarunkowo” – pisali zachwyceni internauci.

A jak wam się podoba reklama?

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.youtube.com/screen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ