T.Love zawiesza swoją działalność! Muniek Staszczyk zdradza dlaczego!

T.Love zawiesza swoją działalność! Muniek Staszczyk zdradza dlaczego!

Legendarny zespół T.Love po 35. latach zawiesza swoją działalność! Muniek Staszczyk, lider grupy w programie „Dzień Dobry TVN” opowiedział o powodach zaskakującej decyzji. Co się stało?

T.Love zawiesza swoją działalność

Muniek Staszczyk był gościem programu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedział, dlaczego T.Love zawiesza swoją działalność. Przypominamy, że w lutym tego roku minęło trzydzieści pięć lat od pierwszego koncertu zespołu. Jakie są powody takiej decyzji? Kiedy odbędzie się ostatni koncert?

„Zawiesić, to nie znaczy rozwiązać. Zawiesić to znaczy zawiesić koncerty. 35 lat to jest mega-męczący tryb. Ja od początku jestem w tej całej zabawie. To moja decyzja i koledzy wiedzą o tym od 1.5 roku. Gramy do końca tego roku. Podejrzewam, że sylwestrowy koncert będzie ostatnim, w tej edycji T.Love. To nie znaczy, że rozwiązujemy zespół. Ja po prostu chcę trochę czachę przewietrzyć. Z dystansu spojrzeć. Trochę się od tego zjawiska zdystansować, które się nazywa T.Love” – mówił muzyk w rozmowie z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem.

Jak długa ma być przerwa w koncertowaniu?

„Ta chwila to może być rok, dwa, a potem trzeba wrócić. Głupotą byłoby rozwiązywać tak ważne dziecko, mój zespół. Zawieszamy koncerty, człowiek ma swoją wyporność. Muszę zwolnić tempo” – tłumaczył artysta.

Nowa płyta

Jakie plany ma muzyk na najbliższy czas? Lider zespołu wspominał o płycie pod własnym nazwiskiem…

„Cieszy mnie to mega, że nie mam planu. Ewentualnie można zrobić płytę pod swoim nazwiskiem. Może jako Zygmunt Staszczyk?” – zastanawiał się mężczyzna.

Kupilibyście nowy album?

Większość fanów rozumie decyzję muzyka. Internauci życzą dobrego odpoczynku oraz szybkiego powrotu na scenę!

“Szacun za decyzję! Argumentacja godna myślącego i “żyjącego” człowieka! Czekam na powrót i to zapewne z niezłą dawką dobrej muzyki!! Trzymajcie się i wracajcie”

“Każdemu należy się odpoczynek. Przez 35 lat serwowaliscie zajebiscie dobra muzykę wielkie dzięki i szacun dla Was. Pozdro”,

“Czasem człowiek musi odpocząć, by później dać z siebie więcej”,

“Tylko wróćcie!” – piszą fani na fanpage zespołu.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/T.Love

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...