Raper Bonson opuszcza wytwórnię Stoprocent

W momencie ogłoszenia informacji o dołączeniu ekipy BonSoul do wytwórni Asfalt Records fani byli głodni wiedzy dotyczącej solowych planów Bonsona w barwach Stopro. Raper opublikował oświadczenie, w którym dowiadujemy się o rozstaniu ze szczecińskim labelem.

 

Płyta, którą nagrałem wraz z Głową PMM i TKZetorem, czyli Gruz Braders, jest tak naprawdę moją ostatnią płytą w wytwórni Stoprorap i nasze drogi wydawnicze się rozchodzą – poinformował artysta.

– Oczywiście nie, że jakaś afera czy coś. Zawsze będę wspierał, kibicował i współpracował z ekipą Stoprocent, ponieważ są to mega ludzie, moi dobrzy koledzy i koleżanki, którym życzę jak najlepiej. Chciałbym bardzo podziękować Winiemu za te lata współpracy. Wydaliśmy wspólnie pięć płyt, zrobiliśmy masę teledysków, przetańczyliśmy jeszcze więcej nocy! Życzę ci sukcesów i żeby Stopro trwało w najlepsze. Dziękuję wszystkim, z którymi dane mi było pracować przez te lata. Było na prawdę mega, wszystkiego dobrego dla Was.

Jednak czas spróbować czegoś nowego, pójść w zupełnie nowe strony i zobaczyć co tam na mnie czeka. No, to wyszło bardzo wzruszająco, super– podsumował artysta.

 

Wytwórnia Asfalt Records wydaje aktualnie płyty O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Rasmentalism, Flirtini i Adi Nowak. Pod skrzydłami wytwórni debiutowali też w przeszłości Fisz Emade, Łona i Webber, Afront, Medium, Sarius. Do stałych, wieloletnich współpracowników Asfalt Records należą DJ Haem, DJ Eprom i Noon.

Bonson, właściwie Damian Adrian Kowalski – polski raper, reprezentant szczecińskiej sceny hip-hopowej. Członek zespołów BonSoul, BBQ, Almost Famous oraz kolektywu SB Maffija oraz Stoprocent. 

fot. kadr z YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ