Joanna Górska: Widzieliście kiedyś coś piękniejszego

Joanna Górska walczy z nowotworem. Dziennikarka apeluje do fanów!

Joanna Górska, dziennikarka Polsat News, zniknęła z anteny już we wrześniu. Teraz wiemy dlaczego. Na swoim fanpage poinformowała, że zmaga się z chorobą nowotworową. Gwiazda ma również do fanów ważne przesłanie! O co apeluje?

Joanna Górska walczy z nowotworem

Joanna Górska już od dłuższego czasu jest nieobecna na antenie Polsat News. Teraz już wiemy, co się stało! Dziennikarka na Facebooku zdradziła, że ma raka piersi. Poprosiła również fanów o modlitwę oraz trzymanie kciuków za jej zdrowie, a także przypomniała, że trzeba się regularnie badać.

„Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam… Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków.

Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse. Do zobaczenia” – napisała Joanna Górska na swoim fanpage.

Liczy się czas

Pod wpisem dziennikarki pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Internauci życzą gwieździe powrotu do zdrowia. Na szczęście prezenterka bardzo szybko wykryła chorobę, co znacznie zwiększa szansę na wyleczenie.

“Statystyki raka piersi są dobre. Ja swojego bardzo szybko znalazłam, to kluczowe. Będzie dobrze” – napisała Joanna Górska w jednym z komentarzy.

My również w to wierzymy! Musi się udać!

Wymyśl nagrodę

Pod wpisem gwiazdy Polsat News wiele kobiet napisało, że również zmaga się z chorobą nowotworową. Dziennikarka prosi je, aby myślały pozytywnie. Nie od dziś wiadomo, że dobre nastawienie bardzo korzystnie wpływa na proces leczenia. Można również wymyślić “nagrodę”, która będzie motywowała do niepoddawania się! 

 „Witam serdecznie 😊 Jestem na oddziale onkologicznych. Mam za sobą ciężkie chwile … ale wiem, że trzeba patrzeć do przodu i wierzyć ,że to tylko stan przejściowy i wszystko będzie dobrze. Życzę dużo cierpliwości i wytrwałości w tych trudnych chwilach” – wyznała jedna z internautek.

“Wszystko minie. Wszystko przejdzie. Będzie pięknie! Proszę myśleć tylko pozytywnie. Wiem, jest ciężko… ale proszę się postarać. Może niech Pani zrobi tak jak ja i wymyśli z rodziną nagrodę jak już będzie po wszystkim” – zaproponowała Joanna Górska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Joanna Górska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem

Joanna Górska świętuje wygraną walkę z rakiem. Właśnie minął rok od zdiagnozowania nowotworu. Przez ten...