Ewa Farna jest w ciąży! Piosenkarka pokazała ciążowy brzuszek!

Ewa Farna: „Dla mnie bycie żoną to coś więcej” Dlaczego zdecydowała się na ślub?

Ewa Farna we wrześniu wzięła ślub ze swoim wieloletnim przyjacielem, Martinem Chobotem. Gwiazda jest bardzo szczęśliwa z powodu zmiany stanu cywilnego. Piosenkarka uważa, że małżeństwo to nie tylko papier. Dlaczego artystka zdecydowała się na ślub?

Wielkie marzenie

Ewa Farna pod koniec września wzięła ślub z Martinem Chobotem. Najpierw połączyła ich wspólna praca w zespole. Para bardzo się wtedy zaprzyjaźniła się. Potem narodziła się miłość. Gwiazda przyznała, że marzyła o tym, aby mogła osobiście poinformować swoich fanów o jednym z najszczęśliwszych dni w jej życiu. Cieszy się, że na ślubie nie było paparazzich, ale bliska rodzina i przyjaciele. Jest dumna z tego, że wszystko udało się zachować w tajemnicy.  

„Czuję, że dałam ludziom swoje dzieciństwo, daję codziennie bardzo dużo z siebie i więcej prywatności, niżbym chciała. Ale tak intymnego momentu jak ślub nie chciałam dzielić z obcymi, walczyłam, by szczegóły uroczystości były w pamięci najbliższych, nie całego narodu” – zdradza piosenkarka w rozmowie z „Party”.

Ewa Farna: „Dla mnie bycie żoną to coś więcej” Dlaczego zdecydowała się na ślub?

Piosenkarka poważnie podchodzi do małżeństwa. Podoba jej się odpowiedzialność, z jaką wiąże się zmiana stanu cywilnego.

Nie wiem, jak jest w Polsce, ale w Czechach wielu młodych ludzi mieszka ze sobą i nie myśli o ślubie, bo ich zdaniem małżeństwo to tylko rodzaj prawnej umowy. Nie krytykuję tego. Rozumiem, że ludzie mogą się kochać i nie potrzebują niczego sobie przyrzekać. Ale dla mnie bycie żoną to coś więcej, podoba mi się ten rodzaj obowiązku i poczucia, że zawsze, nawet w kryzysie, będziemy dalej o siebie walczyć” – mówi Ewa Farna.

Kochajcie się

Przypomnijmy sobie, jak to było! 22 września Ewa Farna opublikowała zaskakujący wpis na Instagramie. Błyskawicznie posypały się gratulacje!

„Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie sie ciesze, ze moge Was o tym poinformowac „osobiscie”, wlasnymi slowami. Bo jak sie bardzo chce, to mozna, nawet w swiecie showbussinesu, albo mamy szczescie do ludzi wokol siebie, ktorzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy…

Pare dni temu wzielismy z moim Martinem slub i przezylismy najpiekniejszy dzien naszego zycia. Po 4latach zwiazku, po 9 latach wspolnej przyjazni w zespole. ? I tyle. Kochajcie sie!” – napisała Ewa Farna na Instagramie.

Ewie i Martinowi życzymy wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ewa_farna93

ZOSTAW ODPOWIEDŹ