Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z udziału w nowym serialu TVN

Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z udziału w nowym serialu TVN! Co się stało? Jest oświadczenie!

Fani talentu Alicji Bachledy-Curuś będą niepocieszeni. Aktorka miała zagrać w nowej produkcji TVN – „Pod powierzchnią”, który miał zastąpić „Drugą szansę”. Gwiazda z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będzie mogła w wziąć udziału w produkcji. Co napisała w oświadczeniu?

Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z udziału w nowym serialu TVN! Co się stało? Jest oświadczenie!

Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z udziału w nowym hicie stacji TVN. Gwiazd bardzo chciałaby zagrać w nim udział, ale z przyczyn osobistych i rodzinnych musiała odmówić. Dziękuje za zaufanie. Bardzo chciałaby pracować z reżyserem Borysem Lankoszem, ale życie pisze różne scenariusze. 

„Drodzy moi:) Jakiś czas temu w mediach pojawił się komunikat, że zagram główną rolę w nowym serialu TVN „Pod powierzchnią”. Niestety z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji. Raz jeszcze dziekuję za zaufanie w powierzeniu mi tej roli. Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze czasami różne scenariusze. Ekipa i twórcy tego projektu (wspaniała obsada i reżyser, Borys Lankosz, z którym od momentu naszego pierwszego spotkania filmowego marzę o współpracy) wkładają w niego wiele uczucia i pasji, co sprawia, że powstanie coś naprawdę wyjątkowego. Mam nadzieję, że kiedyś znów połączy nas równie ciekawy projekt. Trzymam mocno kciuki za całą ekipę i z niecierpliwością czekam na emisję pierwszego odcinka. Polecam wszystkim!” – napisała Alicja Bachleda-Curuś na Instagramie.

Żałujecie?

Zawsze czekamy

Internauci są zawiedzeni. Mają nadzieję, że ich ulubienica przezwycięży kłopoty i wkrótce pojawi się na polskim ekranie. Trzymamy kciuki!

„Oj szkoda…brakuje mi Pani na polskim ekranie?Mam nadzieję, że powód nie jest poważny. Wszystkiego dobrego?”,

„Szkoda? Ale życie to życie, różnie się układa. My, fani twojego talentu czekamy na Ciebie zawsze”,

„Oj bardzo szkoda. Też czekałam na TEN serial z TĄ obsadą. Ale życzę powodzenia ??”,

„Życie osobiste jest najważniejsze. Co sie odwlecze to nie uciecze. Wszystkiego co najlepsze życze” – piszą fani na Instagramie gwiazdy. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ