Sylwia Bomba schudła 30 kilogramów! Jak to zrobiła?

Sylwia Bomba schudła 30 kilogramów! Jak to zrobiła?

Sylwia Bomba z „Gogglebox” zachwyca figurą! Jednak nie zawsze tak było – uczestniczka programu schudła 30 kilogramów!

Sylwia Bomba schudła 30 kilogramów! Jak to zrobiła?

Sylwia Bomba jest jedną z gwiazd programu „Gogglebox”, której również udało się schudnąć i to nie mało, bo 30 kilogramów!

Celebrytka jakiś czas temu wzięła udział w internetowym wyzwaniu #10yearschallenge, w którym pokazała swoją fotografię sprzed kilkunastu lat. Ważyła wtedy aż 30 kg więcej!

„Piszecie ze chciałybyście wyglądać tak jak ja. Musicie wiedzieć ze całe życie walczę z nadwaga, przeszłam przez niezliczona ilość diet, treningów, badań. Bardzo długo nie mogłam schudnąć. Pomógł mi Endokrynolog. Teraz jestem dumna z mojego ciała, chociaż dla wielu osób jestem pulpetem bo nie nosze rozmiaru XS czy 36. Kochane bądźcie sobą, dbajcie o siebie i szanujcie swoje ciała” – czytamy na Instagramie Sylwii Bomba.

https://www.instagram.com/p/BwT19NZnweI/

Czas przełomu

Okazało się, że Sylwia Bomba ma insulinooporność, która utrudniała jej schudnięcie. Dzisiaj ma wiedzę o swoim zaburzeniu, wie, jak powinna się odżywiać i jak ćwiczyć. Przestrzeganie zdrowego stylu życia sprawia, że gwiazda cieszy się nie tylko zgrabna figurą, ale przede wszystkim dobrym samopoczuciem. Również w ciąży tryskała energią i dobrym humorem. Jak wtedy się odżywiała?

„Przed ciąża miałam rozmiar 38 i naprawdę czułam się kobieco. Zaszłam w ciążę i do końca siódmego miesiąca starałam się godzinę dziennie uprawiać aktywność fizyczną i trzymałam zdrowa dietę. Nie zjadłam ani jednego pączka w ciąży. Dopiero w dziewiątym miesiącu pozwoliłam sobie zjeść lody na obiad, żeby było co wspominać” – napisała na Instagramie gwiazda „Gogglebox”.

https://www.instagram.com/p/BxXEN6LniF2/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ