Magda Bereda wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Prosi o wsparcie

Magda Bereda: Ludzie z klasy uważali mnie za dziwnie wycofaną osobę

Magdalena Bereda jest jedną z najbardziej popularnych i lubianych gwiazd YouTube młodego pokolenia. Jednak nie zawsze taki było – wielu rówieśników nie darzyło jej sympatią, a ona nie mogła się odnaleźć w tym środowisku.

Magda Bereda: Ludzie z klasy uważali mnie za dziwnie wycofaną osobę

Magda Bereda zachwyca internautów nie tylko swoim śpiewem, ale również delikatnością i wdziękiem. Jednak w szkole nie była lubiana przez wiele osób. Dlaczego?

„Może powodem była moja nieśmiałość, nadwrażliwość? A może to, że nie paliłam papierosów i mówiłam wprost, że nie mam ochoty na alkohol? Nigdy mnie do tego nie ciągnęło! Dlatego ludzie z klasy uważali mnie za dziwnie wycofaną osobę” – przyznaje Magda Bereda w rozmowie z Party.pl.

to zdjęcie wygląda jakby było zrobione nad jakimś oceanem 🐚 a wiecie gdzie naprawdę zostało zrobione? w naszej Polsce, w…

Opublikowany przez Magda Bereda Czwartek, 6 czerwca 2019

Grzeczna dziewczynka

Piosenkarka nie była typem imprezowej dziewczyny. Wolała spędzać czas wolny w domu, nagrywając piosenki. Nie lubiła alkoholu, umiał też odmawiać. Trudno było jej znaleźć nić porozumienia z rówieśnikami. Inni uczniowie często ją obgadywali. 

(…) To było dla mnie bardzo trudne, by wytrwać i być wierną sobie. Myślę, że wiele młodych osób, które nie mają ochoty na alkohol, ulegają jednak presji grupy. Byłam wtedy taką grzeczną dziewczynką, która nie buntowała się w typowy sposób. Już w pierwszej klasie wolałam jak najszybciej wrócić do domu, zamknąć się w pokoju i nagrywać piosenki. Wiedziałam, że jestem z tego powodu obgadywana. Patrzyłam na negatywne komentarze pod filmikami, które wrzucałam na YouTube, a potem ludzi, którzy je pisali, mijałam na korytarzu w szkole. A przecież ja nikomu nie robiłam krzywdy – mówiła młoda youtuberka.

Ta nagroda to dla mnie wielka motywacja i wyróżnienie. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzą, wspierają i dzielą…

Opublikowany przez Magda Bereda Niedziela, 9 czerwca 2019

Przełom

Magda Bereda miała już dość nieżyczliwego środowiska. Przeniosła się do innej szkoły. To była bardzo dobra decyzja. Dziewczyna w nowym miejscu poczuła się bardzo dobrze. Wreszcie odżyła.

“W trzeciej klasie poczułam, że już tego dłużej nie wytrzymam, i w połowie roku powiedziałam, że chcę się przenieść z tej szkoły. Wybrałam liceum im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie i od razu odżyłam. Miałam tam czystą kartę, bo nikt tam nie wiedział, czym się zajmuję. Poza tym w tej szkole byli zupełnie inni ludzie. Poczułam się tak, jakbym w końcu wylądowała na swojej planecie” – wyznała piosenkarka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

597 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Solar podsumował rok: “Nie po drodze nam ostatnio ale pozdro Paluch”

W jaki sposób Solar dokonał podsumowania? Zrobił to w opisie do numeru „Boarding 2019”. Czytamy:...