Nowy singiel Roksany Węgiel podbija internet. Fani zachwyceni

Roksana Węgiel o nauce w podstawówce: To był hardkor

Roksana Węgiel rok temu wygrała Eurowizję Junior, więc jej życie przewróciło się do góry nogami. Dziewczyna dużo czasu spędza w studiu nagraniowym oraz na koncertach, więc w szkole pojawia się coraz rzadziej. Jak wspomina podstawówkę?

Roksana Węgiel o nauce w podstawówce: To był hardkor

Roksana Węgiel stała się rozpoznawalna w całej Europie za sprawą wygranej w zeszłorocznym konkursie dziecięcej Eurowizji. Od tego czasu czternastoletnia gwiazda dużo koncertuje, nagrywa nowe utwory, co wiąże się z częstymi podróżami. Niestety piosenkarka często nie miała czasu, by chodzić regularnie do szkoły.  

“Czasami jest teraz ciężko znaleźć czas na chodzenie do szkoły. Staram się zawsze brać książki do auta albo busa i uczę się tam, bo nie mam innego wyjścia” – mówiła wokalistka w rozmowie z “Faktem”.

Widzieliście już moją reklamę Play #JuniorBox? W jakiej miejscowości widzieliście już plakaty? 😀 Zdradzę Wam, że to nie koniec niespodzianek związanych z tą kampanią! <3

Opublikowany przez Roksana_Węgiel Czwartek, 25 kwietnia 2019

Po wakacjach będzie lepiej?

Nastoletnia gwiazda cieszy się, że skończyła już podstawówkę, co nie było łatwo. Po wakacjach będzie miała w szkole średniej indywidualny tok nauczania, więc ma nadzieję, że łatwiej będzie jej pogodzić naukę z karierą.

“Będzie mi lżej. Skończyć podstawówkę to był hardkor, bo ciągłe wyjazdy nie pozwalały mi na to, żeby spokojnie usiąść z książką i się pouczyć. Teraz nauczyciele będą dostosowywać się do mnie – cieszy się Roksana Węgiel.

Hejka kochani!💕Niestety nie wystąpię na Eurowizji w Izraelu,ale będzie ze mną wywiad!👅Taką decyzję podjęli organizatorzy!😎Pozdrawiam was Cieplutko!

Opublikowany przez Roksana_Węgiel Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74619067

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...