Selena Gomez o rozstaniu z The Weeknd

Selena Gomez o rozstaniu z The Weeknd

Po dziesięciu miesiącach związku, Selena Gomez i Abel Tesfaye przestali być parą. Co się stało i czy miał na to wpływ Justin Bieber, z którym piosenkarka spotykała się wcześniej? Gwiazda w końcu, po raz pierwszy, oficjalnie opowiedziała o rozstaniu z The Weeknd!

Choć przez dłuższy czas Selena uważała, że Justin Bieber jest niedojrzały i nie gotowy do poważnego związku, teraz zmieniła zdanie. Po dziesięciu miesiącach spotykania się z The Weekndem, wróciła do byłego, który najprawdopodobniej nigdy nie zniknął z jej życia. I choć przez dłuższy czas, oboje milczeli na temat powodów rozstania, Selena udzieliła obszernego wywiadu, w którym po raz pierwszy wypowiedziała się na temat zerwania. 

– To, z czego jestem naprawdę dumna, to prawdziwa przyjaźń (między mną a The Weeknd). Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. Zakończyliśmy związek jako najlepsi przyjaciele i szczerze wspieraliśmy się nawzajem i troszczyliśmy się o siebie, co było dla mnie niesamowite – powiedziała Selena.

Fani jednak nie do końca wierzą w słowa celebrytki. Bowiem oboje przestali obserwować się na Instagramie, a wokalista usunął również wszystkie wspólne zdjęcia z Selną. Jak donoszą plotki, Abel zaczął randkować na potęgę, a także planuje ponoć wrócić do swojej byłej – Belli Hadid. 

Myślicie, że Selena nigdy nie przestała kochać Justina?

fot. Instagram @selenagomez

ZOSTAW ODPOWIEDŹ