Małgorzata Kożuchowska przygotowuje się do świąt

Małgorzata Kożuchowska przygotowuje się do świąt. Będzie przestrzegać diety?

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Małgorzata Kożuchowska z niecierpliwością czeka na ten magiczny czas. Gwiazda zdradza, że jej wigilijny stół jest pełen świątecznych potraw. Jakie pyszności pojawiają się w jej domu? Czy aktorka pozwala sobie na ciężkostrawne i kaloryczne dania?

Małgorzata Kożuchowska przygotowuje się do świąt. Będzie przestrzegać diety?

Małgorzata Kożuchowska zdradza, że na jej wigilijnym stole pojawia się wiele potraw ze Śląska, z którego pochodzi mama aktorki. Są makówki, karp i kapusta z grzybami. Nie brakuje również potraw z rodzinnego domu męża gwiazdy.

„Lubię te dania, które pamiętam z czasów dzieciństwa. Moja mama pochodzi ze Śląska, więc na naszym wigilijnym stole zawsze było sporo charakterystycznych dla tego regionu przysmaków, w tym makówki. Zawsze są też karp i kapusta z grzybami. W naszym domu kontynuujemy tradycję, choć pojawia się także sporo potraw z domu mojego męża, do których przywiązana jest jego rodzina” – mówi Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z „Party”.

A tak właściwie co to jest ta „makówka”? Znacie ją?

„To masa z maku, mleka, miodu, masła i bakalii, którą przekłada się kilka warstw bardzo cieniutko pokrojonej pszennej bułki. To nasz tradycyjny świąteczny deser, który stał się moją specjalnością” – wyjaśnia aktorka.

https://www.instagram.com/p/BcQEmVGjwgg/?hl=pl&taken-by=malgorzatakozuchowska_

Świąteczny wyjazd

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że podczas ostatnich Świąt Bożego Narodzenia udało jej się trochę odpocząć. Gwiazda 'Drugiej szansy” z rodziną pojechała w góry. Nie stała przy kuchni, ale odpoczywała, chodząc na spacery. Wyjazd bardzo się udał. Przyjechała też siostra siostra aktorki z dziećmi, która na co dzień mieszka za granicą. Jej dzieci bardzo miło spędziły czas z synkiem aktorki.

„W tym roku po raz pierwszy całą rodziną wyjechaliśmy na święta w góry. My, kobiety, tym razem nie stałyśmy całymi dniami w kuchni, tylko chodziłyśmy na długie spacery i po prostu świętowałyśmy. Dopisała nam pogoda, leżał śnieg, śpiewaliśmy kolędy, był Święty Mikołaj dla dzieci… Pomysł okazał się genialny. Była z nami moja siostra, która na co dzień mieszka w Paryżu. Jej dzieci są starsze od mojego Jasia, ale świetnie się razem z nim bawiły” – mówiła gwiazda w rozmowie z „Fleszem”.

https://www.instagram.com/p/BamN0EbDlKX/?hl=pl&taken-by=malgorzatakozuchowska_

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ