„Brzydkie” bikini Ewy Chodakowskiej podzieliło fanów. Trenerka odpowiada!

„Brzydkie” bikini Ewy Chodakowskiej podzieliło fanów. Trenerka odpowiada!

Ewa Chodakowska ma liczne grono fanów na Instagramie oraz na Facebooku. Trenerka nieustannie motywuje do zmiany stylu życia. Nie wszyscy internauci pozytywnie reagują na jej wpisy oraz zdjęcia. Ewa Chodakowska często pada ofiarą hejtu. Teraz poszło o „brzydkie” bikini. Jak odpowiedziała gwiazda?

„Brzydkie” bikini Ewy Chodakowskiej podzieliło fanów. Trenerka  odpowiada!

Ewę Chodakowską na Facebooku obserwuje ponad 2 miliony osób. Trenerka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Przede wszystkim motywuje do regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania. Niedawno gwiazda opublikowała post, w którym pyta się internautów o to, dlaczego ćwiczą. Pod wpisem pojawiło się jej zdjęcie w beżowym bikini.  Nie wszystkim spodobał się kostium Ewy.

„Brzydkie” bikini Ewy Chodakowskiej podzieliło fanów. Trenerka odpowiada

„Cialo super, ale to bikini….sorki..brzydkie..😜’’ – napisała jedna z internautek.   

Sama zainteresowana odpowiedziała, że o gustach się nie dyskutuje.

„A mnie się mega podoba i chyba to jest najważniejsze 😬😬

Może nie powinnam.. ale patrzę na Twoje profilowe i widzę różne gusta o których z racji dobrego wychowania nie będę dyskutować” – skomentowała Ewa Chodakowska.

Podjęła rzuconą rękawicę

 Na tym jeszcze nie koniec! Trenerka uważa, że każdy ma prawo zakładać, to co chce, a komentowanie czyjegoś stylu jest nie na miejscu i prowadzi to donikąd.

„Oj babki babki.. zawrzało pod ostatnim postem..

Podejmę rzuconą rękawice, bo chyba jesteście głodne prowokacji 😬😬😬

Kocurki moje ❤️ od serca i na luzie.. jak już sobie przypisujecie prawo do opinii to nie odbierajcie tego prawa innym.. dajcie mi tez zareagować, podroczyć się czasem z Wami.. już nie wiążcie mi tak jęzora na supeł 😋😋

Na komentarz “bikini brzydkie” napisałam, ze z uwagi na dobre wychowanie nie będę oceniać autorki komentarza po jej zdjęciu profilowym.. bo O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE .. mamy ewidentnie różne gusta i gra gitara..

Najzwyczajniej w świecie zareagowałam spokojnie i kulturalnie..

Ja wiem ze muszę wszystko na moją sztuczną klatkę przyjmować 😜😜 ale jak mi się styl pani nie podoba która komentuje mój styl, to chyba znaczy ze dyskusja prowadzi donikąd 😬😬

No tak? Przecież mnie tez nie wszystko się podoba.. nie każdy styl do mnie przemawia, ale żeby pisać komuś “to masz brzydkie”? Po cholerę? 🤔🤔

Każda z nas ma prawo wyglądać jak chce i ubierać co chce.. po co zaczynać te oceny?

Nie szukam aprobaty mojego stylu.. przecież ta strona nie jest o modzie, post był TRENINGOWY, a najwiecej komentarzy odnosiło się do bikini 😂😂” – czytamy na fanpage Ewy Chodakowskiej.

Najpierw przód, teraz tył

Prowokacji ciąg dalszy! 😉 Gwiazda pokazała jeszcze zdjęcie swojego „tyłu” w słynnym beżowym bikini!

„Nie pozostaje mi nic innego jak wrzucić tył 😜😜😜 obawiam się ze jest jeszcze brzydszy 😂😂😂

Ps.Proszę o przymrużenie oka😉😉
Nawet kiedy odpowiadam na zaczepki robię to zawsze na wyluzowanych szelkach😘😘” – napisała Ewa Chodakowska.

Oj babki babki.. zawrzało pod ostatnim postem na fb.. wrzuciłam zdjęcie w tym samym bikini ale przodem.. I chociaż tutaj najczęściej jest pod postami luz, tak temat jest ponadczasowy 😀😀 może i tutaj da komuś do myślenia.. Kocurki moje ❤️ od serca i na luzie.. jak już sobie przypisujemy prawo do opinii to nie odbierajmy tego prawa innym.. dajcie mi tez zareagować, podroczyć się czasem z Wami.. już nie wiążcie mi tak jęzora na supeł 😋😋 nie oczekujecie ode mnie więcej niż od siebie – tylko i aż człowiek.. Na fb zareagowałam na komentarz "bikini brzydkie" .. No nic takiego przecież.. napisałam, ze "z uwagi na dobre wychowanie nie będę oceniać autorki komentarza po jej zdjęciu profilowym.. bo O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE" .. a mamy ewidentnie różne gusta i gra gitara.. Najzwyczajniej w świecie zareagowałam spokojnie i kulturalnie.. Zostałam totalnie zjechana za reakcje.. 🤔🤔🤔 Ja wiem ze muszę wszystko na sztuczną klatę przyjmować 😜😜 ale jak mi się nie podoba styl pani, która komentuje mój styl, to chyba znaczy ze dyskusja prowadzi donikąd 😬😬 No tak? Przecież mnie tez nie wszystko się podoba.. nie każdy styl do mnie przemawia, ale żeby pisać komuś "to masz brzydkie"? Po cholerę? 🤔🤔 Każda z nas ma prawo wyglądać jak chce i ubierać co chce.. po co zaczynać te oceny? Nie szukam aprobaty mojego stylu.. przecież ta strona – a już zwłaszcza fanpage na fb – nie jest o modzie, post był TRENINGOWY, a najwiecej komentarzy odnosiło się do bikini 😂😂 Serio? No to prowokacji ciąg dalszy 😬😬 Nie pozostaje mi nic innego jak wrzucić tył 😜😜😜 obawiam się ze jest jeszcze brzydszy 😂😂😂 PS. Proszę o przymrużenie oka 😉😉 Nawet kiedy odpowiadam na zaczepki robię to zawsze na wyluzowanych szelkach 😘😘 … a przy okazji fotka zrobiona przez @kitana_photography ❤️❤️❤️ Dzięki Kochana za dwie godziny ekspresowych zdjęć w bajkowej scenerii 😘😘😘 #bikini @agentprovocateur #beach #beachbody #bikinibody #fit #fitness #fitbody #squat

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

 

——————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ewa Chodakowska oraz www.instagram.com/chodakowskaewa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1333 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Polscy katolicy o papieżu Franciszku
Papież Franciszek do geja: “Bóg Cię takim stworzył”

Juan Carlos Cruz, molestowany w młodości przez księdza w Chile spotkał się z papieżem Franciszkiem....