Ewa Mrozowska wyszła ze szpitala! Jaki się czuje gwiazda "Googleebox" i co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska z „Gogglebox” jest w szpitalu. Co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” jest w zaawansowanej ciąży. Celebrytka trafiła do szpitala. Co się stało? Czy wszystko w porządku?

Ewa Mrozowska z „Gogglebox” jest w szpitalu. Co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska spodziewa się dziecka. Gwiazda popularnego programu telewizyjnego w grudniu ma powitać swoją pociechę na świecie. Jednak wizażystka już teraz trafiła do szpitala. Zdradziła, jak się czuje i jakie dostała zalecenia od lekarzy.

„Nigdy tyle nie leżałam !!!! Jak ujarzmić niepokorna duszę? Zamknąć w szpitalu ??? kochane ❗️❗️❗️ Dziękuje bardzo za liczne wiadomości i słowa wsparcia, jestem w szoku !!!! ❤️❤️❤️❤️ Leonek jest zdrowy, troszkę się pcha za szybko, a ja jak zwykle bagatelizowałam wszystkie objawy, bo przecież dam radę ?! mam leżeć do 37tc i zapewne będę rodzić, chociaż któż to wie ? zostało tak niewiele, muszę wytrzymać, chociaż ja też byłam wcześniakiem ??!!!!?❤️” – napisała Ewa Mrozowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B4zpQdeHry4/

Matka-wariatka

Ewa Mrozowska już nie może doczekać się dnia, gdy powita na świecie swojego synka. Jednak shower baby już za nią. Bardzo dobrze wtedy się bawiła. Już wtedy spełniała swoje marzenia z dzieciństwa.

„Matka wariatka ???? fajnie byłoby się cofnąć do czasów dzieciństwa ? kto chciał mieć taki namiot ⛺️❤️? Ja zawsze robiłam ukrycie z krzeseł i rozkładałam koc albo prześcieradło ??????? trzeba było sobie jakoś radzić ??

Moje ulubione miejsce ???mam nadzieje że stworzyliśmy i będziemy stwarzać tej małej istotce bajkowy świat i będziemy tu zawsze Razem ?” – czytamy na profilu gwiazdy „Gogglebox. Przed telewizorem”. 

Życzymy szczęśliwego rozwiązania!

https://www.instagram.com/p/B4ptFqUnv5t/

—————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ