Już niedługo kolejna edycja „Ameryka Express”, jednak tym razem bez Agnieszki Woźniak-Starak, która poprowadzi nową edycję Big Brothera. Kto zatem zostanie gospodynią podróżniczego reality show? Mówi się o Małgorzacie Rozenek-Majdan! Czy gwiazda ma duże szanse i co ona sama myśli o tym przedsięwzięciu? Agnieszka Woźniak-Starak już 18 lat temu na antenie TVN śledziła Big Brothera. Uważa, że ten program na zawsze zmienił polską telewizję, więc ani chwili nie wahała się, gdy dostała propozycję poprowadzenia kultowego reality show! Zdecydowała również, że rola gospodyni „Ameryka Express” przypadnie komuś innemu, gdyż nie udałoby się jej pogodzić udziału w dwóch programach telewizyjnych. „Nie udałoby mi się pogodzić dwóch programów, chociaż przez moment był taki pomysł, ale wtedy ekipa “Ameryka Express” musiałaby czekać z wyjazdem na zdjęcia do lipca, a to trochę za późno. Stanęłam więc przed wyborem, który wbrew pozorom wcale nie był taki trudny, bo lubię zmiany, nowe wyzwania i telewizję na żywo, dlatego wygrał “Big Brother” – mówiła dziennikarka. Będzie trudno dorównać Agnieszce Jednak mówi się, że Agnieszkę Woźniak-Starak w „Ameryka Express” zastąpi Małgorzata Rozenek-Majdan! Co na to sama zainteresowana? Nie mówi nie, ale zdaje sobie sprawę, że poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. „Mamy z Radosławem wiele planów, ale do tego programu mam szczególny sentyment. Poprzeczka dla prowadzącego jest postawiona wysoko, bo trudno będzie dorównać Agnieszce” – zdradziła w rozmowie z "Party" Małgorzata. Osoby z produkcji poważnie zastanawiają się nad ostateczną decyzją. Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć. Ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły – mówiła Marta Wiech, producentka „Ameryka Express". Przypominamy, że Agnieszka Woźniak-Starak była prowadzącą reality show od samego początku. Pierwsza edycja “Azja Express” została zrealizowana w państwach Dalekiego Wschodu: Wietnamie, Laosie, Kambodży oraz Tajlandii. Drugi sezon programu nakręcono na Sri Lance oraz w Indiach. Jesienią 2018 program powrócił w nowej odsłonie, na nowym kontynencie i z nową nazwą – “Ameryka Express”. Reality show zrealizowano w Ameryce Południowej – w Ekwadorze i w Peru. Czyżby już niedługo Małgorzata Rozenek-Majdan wpisze się w innej roli (wcześniej była uczestniczką) w historię popularnego reality show? ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Rusza program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”! Kto wymyślił ten tytuł?

Już w weekend odbędzie się premiera programu “Poczuj się jak Małgosia Rozenek” na antenie TVN Style. Gospodyni show odżegnuje się od tego tytułu i przyznaje, że nie chce, by kobiety stały się takie jak ona. Kto więc wymyślił tę nazwę i skąd się ona wzięła?

Rusza program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”! Kto wymyślił ten tytuł?

Premiera programu “Poczuj się jak Małgosia Rozenek” odbędzie się już w najbliższą sobotę, 15 września, na antenie stacji TVN Style. Program będzie nadawany co tydzień o godzinie 17:30.

Tytuł nowego programu Małgorzaty Rozenek-Majdan “Poczuj się jak Małgosia Rozenek” budzi spore kontrowersje. Sama gospodyni odżegnuje się od niego i w zwiastunie programu mówi, że to nie ona jest jego autorką.

Więc kto go wymyślił? Taką nazwę nadała Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych i szefowa kanałów lifestylowych, w tym TVN Style. Kobieta była obecna na castingu do “Perfekcyjnej Pani Domu”. Szukała osobowości telewizyjnej. Małgorzata Rozenek zrobiła na niej nieprawdopodobne wrażenie. Jej pewność siebie oraz upór w dążeniu do celu bardzo zainteresowały dyrektor programową stacji TVN.

– Małgosia Rozenek-Majdan od lat elektryzuje widzów i nikogo nie pozostawia obojętnym. W programie „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” zaprosi widzów do swojego świata. Opowie o swoich początkach w show-biznesie. O tym jak w pewnym momencie będąc już ustatkowaną kobietą po studiach i matką wychowującą dzieci stwierdziła, że nie chce tak żyć jak żyła do tej pory. Kiedy wygrała casting na prowadzącą program „Perfekcyjna pani domu” jej życie zmieniło się diametralnie- mówiła Małgorzata Łupina  w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Spokojnego wieczoru Kochani😘❤️ #totallook @byolalaofficial By o la la #byolala #byolalaofficial

Opublikowany przez Małgorzata Rozenek-Majdan Niedziela, 2 września 2018

To nie taka bułka z masłem

Małgorzata Łupina chce również pokazać, że życie znanej osoby wcale nie jest usłane różami. Uczestnicy programu, a także widzowie już wkrótce będą się mogli o tym przekonać.

“Chciałaby też pokazać, że życie gwiazd, to wcale nie jest taka bułka z masłem. Życie na świeczniku jest bardzo ciężkie, trudne. Warto zastanowić się, gdy ktoś chce być gwiazdą, celebrytą. Niech zobaczy przez parę dni, jak to jest. Właśnie takie osoby zapraszamy do programu. Niech zobaczą, jak wygląda sesja zdjęciowa, przygotowanie do programu, jego realizacja, jak Małgosia ma robiony make-up, gdzie chodzi do kosmetyczki. W tym programie będzie można dotknąć świata Małgosi” – mówiła Małgorzata Łupina.

Jesteście ciekawi?

Opublikowany przez Małgorzata Rozenek-Majdan Środa, 11 lipca 2018

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

459 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Pezet szykuje coś nowego?

Znany i szanowany - zdradza, że pracuje nad nowym albumem, jednak to nie koniec dobrych...