Czego nie lubi mama Małgorzaty Rozenek? Gwiazda zdradziła, za co ją krytykuje!

Rusza program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”! Kto wymyślił ten tytuł?

Już w weekend odbędzie się premiera programu „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” na antenie TVN Style. Gospodyni show odżegnuje się od tego tytułu i przyznaje, że nie chce, by kobiety stały się takie jak ona. Kto więc wymyślił tę nazwę i skąd się ona wzięła?

Rusza program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”! Kto wymyślił ten tytuł?

Premiera programu „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” odbędzie się już w najbliższą sobotę, 15 września, na antenie stacji TVN Style. Program będzie nadawany co tydzień o godzinie 17:30.

Tytuł nowego programu Małgorzaty Rozenek-Majdan „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” budzi spore kontrowersje. Sama gospodyni odżegnuje się od niego i w zwiastunie programu mówi, że to nie ona jest jego autorką.

Więc kto go wymyślił? Taką nazwę nadała Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych i szefowa kanałów lifestylowych, w tym TVN Style. Kobieta była obecna na castingu do „Perfekcyjnej Pani Domu”. Szukała osobowości telewizyjnej. Małgorzata Rozenek zrobiła na niej nieprawdopodobne wrażenie. Jej pewność siebie oraz upór w dążeniu do celu bardzo zainteresowały dyrektor programową stacji TVN.

– Małgosia Rozenek-Majdan od lat elektryzuje widzów i nikogo nie pozostawia obojętnym. W programie „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” zaprosi widzów do swojego świata. Opowie o swoich początkach w show-biznesie. O tym jak w pewnym momencie będąc już ustatkowaną kobietą po studiach i matką wychowującą dzieci stwierdziła, że nie chce tak żyć jak żyła do tej pory. Kiedy wygrała casting na prowadzącą program „Perfekcyjna pani domu” jej życie zmieniło się diametralnie- mówiła Małgorzata Łupina  w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

https://www.facebook.com/MalgorzataRozenek/photos/a.169521763207431/1024490547710544/?type=3&theater

To nie taka bułka z masłem

Małgorzata Łupina chce również pokazać, że życie znanej osoby wcale nie jest usłane różami. Uczestnicy programu, a także widzowie już wkrótce będą się mogli o tym przekonać.

„Chciałaby też pokazać, że życie gwiazd, to wcale nie jest taka bułka z masłem. Życie na świeczniku jest bardzo ciężkie, trudne. Warto zastanowić się, gdy ktoś chce być gwiazdą, celebrytą. Niech zobaczy przez parę dni, jak to jest. Właśnie takie osoby zapraszamy do programu. Niech zobaczą, jak wygląda sesja zdjęciowa, przygotowanie do programu, jego realizacja, jak Małgosia ma robiony make-up, gdzie chodzi do kosmetyczki. W tym programie będzie można dotknąć świata Małgosi” – mówiła Małgorzata Łupina.

Jesteście ciekawi?

https://www.facebook.com/MalgorzataRozenek/photos/a.561218114037792/970770489749217/?type=3&theater

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ