przyjaciele

Ralph Lauren i kolekcja inspirowana stylem Rachel Green

Właśnie minęło 25 lat od premiery, kultowego już serialu „Przyjaciele”! Z tej okazji powstało naprawdę wiele akcji, nawiązujących do serialu. O okrągłej rocznicy nie zapomniał także sam Ralph Lauren!

Ten Amerykański projektant, który zresztą gościnnie zjawił się w jednym odcinku produkcji, wypuścił kolekcję “Wear To Work”, która odzwierciedliła zapamiętane elementy, pochodzące z garderoby serialowej Rachel!

Kiedyś, za czasów świetności serialu, każda dziewczynka, która namiętnie oglądała produkcje, chciała być jak Rachel! A przynajmniej tak wyglądać. Przemawiał za tym jej doskonały styl, zawsze nienaganny i staranny makijaż, oraz fryzura, którą następnie nosiły kobiety z całego świata. Postać Rachel musiała być perfekcyjna, w końcu miała wiele wspólnego z modową branżą. To zobowiązywało!

Po upływie 25 lat od premiery pierwszego odcinka, fikcyjni pracodawcy Rachel połączyli siły z Warner Bros. Wynikiem tej współpracy była kolekcja, zainspirowana perfekcyjnymi i charakterystycznymi stylizacjami serialowej Rachel Green – Jennifer Aniston, z lat 19990. i 2000. Było w czym wybierać! Pojawiły się prążkowane garnitury, ołówkowe spódnice, golfy, dopasowane sukienki, czy koszule. Brzmi naprawdę dobrze!

Kolekcję „Wear to Work” była do zobaczenia w centrum handlowym Bloomingdale’s, dnia  21 i 22 września. Na miejscu, z okazji 25. rocznicy premiery pierwszego odcinka, powstała także specjalna instalacja, dedykowana „Przyjaciołom”. Fani mieli możliwość kupna kolekcji Ralpha Laurena, w której znalazły się między innymi: garnitury, skórzane i zamszowe spodnie oraz spódnice, i lamparcie cętki. Ceny takich przyjemności zaczynały się od 150 dolarów. Fani produkcji otrzymali darmową kawę, a także zwiedzili biuro Rachel!

Tak można świętować!

Zobacz także:

Trwa Friendsfest, czyli największa gratka dla fanów „Przyjaciół”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...