Janet Jackson w wieku 50 lat urodziła dziecko

Janet Jackson w wieku 50 lat urodziła dziecko! Chłopiec czy dziewczynka?

50-letnia Janet Jackson właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko! Ojcem maleństwa jest 41-letni mąż gwiazdy – Wissam Al Mana. Gratulujemy powiększenia rodziny!

Janet Jackson w wieku 50 lat urodziła dziecko

50-letnia Janet Jackson we wtorek (3 stycznia) urodziła chłopca! Syn nosi imię Eissa! To pierwsza pociecha piosenkarki i jej męża Wissama Al Mana. Gratulujemy!

Rzecznik gwiazdy poinformował, że poród przebiegł bezproblemowo, a Janet wraz z maleństwem odpoczywa w bardzo dobrych warunkach.

Janet Jackson i jej mąż Wissam Al Mana są podekscytowani narodzinami syna Eissa Al Mana. Poród odbył się bez żadnych komplikacji. Teraz Janet potrzebny jest odpoczynek”.

Informacje o narodzinach synka wokalistki potwierdziła też  siostra piosenkarki, La Toya Jackson, która na Twitterze złożyła gratulacje świeżo upieczonym rodzicom.

 

Małżeńskie plany

Janet Jackson z katarskim milionerem pobrała się w 2012 roku, dla niego również przeszła na islam. Nie było tajemnicą, że para stara się o dziecko. Podobno małżeństwo myślało już nawet o adopcji. Jednak Artystka w maju 2016 roku ogłosiła, że musi przełożyć trasę koncertową  „Unbreakable World Tour”, gdyż planuje powiększyć rodzinę.

„Ważne, by zrobić to teraz. Lekarze nakazali mi odpoczynek, ale nie zapominam o was i wrócę do koncertowania tak szybko, jak to będzie możliwe” – mówiła Janet fanom w swoim nagraniu.

Później zagraniczne media donosiły, że artystka jest już w ciąży, jednak sama zainteresowana długo nie potwierdzała dobrej nowiny. Dopiero w październiku w magazynie „People” Jackson pokazała swój ciążowy brzuszek.

„Dziękujemy Bogu za nasze błogosławieństwo” – powiedziała wtedy artystka.

Janet Jackson urodziła ciąża

—————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Janet Jackson 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ