Ile zebrano pieniędzy na hospicjum po pogrzebie Zbigniewa Wodeckiego

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego wydała oświadczenie w sprawie pogrzebu. O co prosi?

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja w jednym z warszawskich szpitali. Pogrzeb muzyka odbędzie się 30 maja w Krakowie. Najbliżsi artysty wydali oświadczenie w sprawie ostatniego pożegnania artysty. Jakie mają prośby?

Smutna wiadomość

22 maja zmarł Zbigniewa Wodecki. Artysta miał 67 lat. Wiadomość o śmierci muzyka pojawiła się na jego stronie internetowej.

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego wydała oświadczenie w sprawie pogrzebu. O co prosi?

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego rozpocznie się 30 maja w Krakowie o godzinie 12. Zaś ostatnie pożegnanie na Cmentarzu Rakowickim odbędzie się o godzinie 14. Rodzina w swoim najnowszym oświadczeniu prosi o to, aby uczestnicy ceremonii zamiast kwiatów przekazali datki na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.

„Pragniemy poinformować, że uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego rozpoczną się w Bazylice Mariackiej w Krakowie w najbliższy wtorek (30.05.2017 r.) o godzinie 12.00. Ceremonia będzie miała charakter rodzinny. Pożegnanie na Cmentarzu Rakowickim odbędzie się o godzinie 14.00. Po zakończeniu mszy świętej nie będziemy udzielać wypowiedzi mediom, zaś zamiast kwiatów i wiązanek prosimy o przekazanie datków na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Zwracamy się z prośbą o okazanie szacunku i powagi, które powinny towarzyszyć uroczystości. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i wspierali nas podczas ostatnich dwóch tygodni” – czytamy w oświadczeniu.

Ważny czas żałoby

Rodzina prosi również, aby uszanować czas żałoby. Najbliżsi proszą, o nieorganizowanie bez ich zgody żadnych wydarzeń artystycznych poświęconych pamięci Zbigniewa Wodeckiego.

„Prosimy także, aby podczas trwania żałoby po śmierci naszego Męża i Taty, nie organizować bez naszej wiedzy i zgody żadnych wydarzeń artystycznych wykorzystujących jego twórczość, nazwisko oraz wizerunek. Prosimy o uszanowanie naszej żałoby.

Z poważaniem, Rodzina – czytamy na oficjalnej stronie internetowej muzyka.

Rodzinie artysty składamy serdeczne wyrazy współczucia.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć:  www.wodecki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...