rafał masny

Rafał Masny zdradza plany Grupy ABSTRA na 2019 r.

Rafał Masny zdradził swoje plany związane z Grupą ABSTRA na 2019 r. Stawiają na dobre nowe komercyjne kanały i rozwój obecnych. Grupa ABSTRA to największy niezależny producent treści wideo na polskim YouTube, którego materiały dla 16 kanałów osiągnęły miliardy wyświetleń.

– Plany na ten rok są następujące: chcielibyśmy udowodnić, że potrafimy tworzyć nie tylko pojedyncze produkcje, ale również dobre komercyjne kanały. Wiem, że z perspektywy widza to musi być kolejny dobry program. Mamy już ok. 16 kanałów, co znaczy, że posiadamy te kompetencje. Jestem pewien, że jesteśmy najlepsi – idą za tym nasze wyniki – mówi Rafał Masny, grupa ABSTRA.

Grupa ABSTRA to największy niezależny producent treści wideo na polskim YouTube. Firma tworzy materiały wideo dla 16 kanałów tematycznych. Łącznie wszystkie kanały należące do portfolio ABSTRA osiągnęły kilka miliardów wyświetleń oraz są subskrybowane przez miliony osób. Została założona w 2016 roku przez Cezarego Jóźwika, Rafała Masnego i Roberta Pasuta – twórców Abstrachuje.tv, najpopularniejszego fabularnego kanału rozrywkowego na YouTube w Polsce.

– W tym roku odpalimy co najmniej dwa kanały dla klientów. Nie mogę się już tego doczekać. Sprawdzamy się także w produkcjach zewnętrznych. Planujemy otworzyć parę własnych kanałów, aby poszerzyć i urozmaicić naszą grupę. Będziemy również dbali o rozwój dotychczasowych kanałów. Może zaprosimy do współpracy partnerskiej istniejące już profile, spoza naszej grupy, ale to są plany na drugi kwartał 2019 r. – dodaje Masny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3908 More posts in Newsy category
Recommended for you
Jak Norbi czuje się w "Jaka to melodia"? Anna Popek uchyla rąbka tajemnicy!
Norbi jest dumny z wyników oglądalności „Jaka to melodia?”. Program czeka lifting

Wokalista nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli prowadzącego teleturniej „Jaka to melodia?”. Przyznaje, że został...