Podsumowanie #WspieramECS. Prawie 6 milionów złotych

Dokładnie 3 008 367 zł zebrano w akcji zorganizowanej na Facebooku dla Europejskiego Centrum Solidarności. Zbiórka została zakończona w sobotę, 2 lutego, wieczorem. Prawie drugie tyle wpłynęło do poniedziałku, 4 lutego, bezpośrednio na subkonto ECS. Zapewne nie jest to ostateczna kwota.

AKTUALIZACJA, poniedziałek, 4 lutego, godz. 20.00

Europejskie Centrum Solidarności na swoim fanpage na FB informuje, że o godz. 18.42 na działalność ECS zebrano łącznie 5 818 152,74 złotych!!! 

  • ze zbiórki na FB zakończonej w sobotę, 2 lutego, przed godz. 19.00 – 3 008 367,00 zł
  • na subkonto ECS wpłynęło do poniedziałku, 4 lutego, na razie 2 809 785,74 zł 

Na fanpage czytamy także:

Szanowni Państwo, subkonto ECS wciąż jest czynne, gdyż docierają do nas sygnały z Polski i z zagranicy od osób, które chcą dokonać wpłaty na rzecz obchodów rocznicy 1989, jak i bieżącej działalności instytucji.
Dziękujemy! 

AKTUALIZACJA, sobota, 2 lutego, godz. 19.10

Na Facebooku udało się zebrać dokładnie 3 008 347 zł. Zbiórka została zakończona. Dodatkowo wpłynęło ponad 700 tys. zł na subkonto ECS. Łącznie daje to kwotę ponad 3 milionów 700 tys. złotych! 

Podziękowania dla Wszystkich uczestników akcji znaleźć można na profilu Europejskiego Centrum Solidarności na FB:

Dziękujemy za solidarność! W 30 godzin i dzięki hojności prawie 45 tysięcy darczyńców zebraliśmy założoną kwotę. Wielkim zobowiązaniem dla Fundacji Gdańskiej, Miasto Gdańsk oraz Europejskie Centrum Solidarności jest ofiarność darczyńców z całej Polski i świata. ECS jest wspólnym Dobrem Narodowym. Dziękujemy z całego serca Pani Patrycja Krzymińska za inicjatywę oraz wsparcie naszych działań. Już dziś zapraszamy do Gdańska na obchody ŚWIĘTA WOLNOŚCI. Kończymy zbiórkę na FB, czynne jednak pozostaje subkonto ECS, gdyż wciąż napływają sygnały od tych, którzy jeszcze nie zdążyli dokonać wpłaty, a bardzo im na tym zależy.
Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3908 More posts in Newsy category
Recommended for you
Jak Norbi czuje się w "Jaka to melodia"? Anna Popek uchyla rąbka tajemnicy!
Norbi jest dumny z wyników oglądalności „Jaka to melodia?”. Program czeka lifting

Wokalista nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli prowadzącego teleturniej „Jaka to melodia?”. Przyznaje, że został...