Wiemy ile Joanna Brodzik zarobi w “M jak Miłość”

Joanna Brodzik (46 l.) w „M jak miłość”! Ta wiadomość zelektryzowała miliony Polaków. Informacje o dołączeniu gwiazdy do ekipy najpopularniejszego polskiego serialu pojawiły się w internecie. Jak się okazuje, sprawa nie jest oczywista, bo ciągle nie dogadano się co do kwoty. Aktorce marzy się bowiem stawka nie mniejsza niż 8 tys. zł za dzień na planie, co dawałoby jej ok. 800 tys. zł rocznie.

Małgosia w „M jak Miłość”: Będzie powrót?

Chociaż od momentu wyjazdu Małgosi do USA minęło już sporo czasu, to wątek ten niezmiennie interesuje widzów serialu. Po decyzji Joanny Koroniewskiej o odejściu z produkcji scenarzyści postanowili jednak pozostawić możliwość powrotu Małgosi, nie uśmiercając jej, a „jedynie” wysyłając ją do Stanów Zjednoczonych. Tam najmłodsza córka Barbary i Lucjana odnalazła szczęście u boku pierwszej miłości: Michała Łagody (Paweł Okraska): Właśnie dla niego postanowiła rozwieść się z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). Wspólnie z Łagodą mieli zostać rodzicami i wziąć ponowny ślub. Ich plany przekreślił jednak wypadek samochodowy, w którym zginął Michał, a od tej pory jego ukochana miała problemy ze zdrowiem psychicznym i przez pewien czas przebywała na terapii.  Czyżby teraz postanowiła powrócić do rodziny? Wiele na to wskazuje.

Brodzik nie ma ostatnio dobrej zawodowej passy. TVP zrezygnowała z kontynuowania serii „Nad rozlewiskiem”, a Joasię można oglądać jedynie w reklamach. To trochę mało jak na aktorkę, która w najlepszych sezonach miała nawet po pięć filmów rocznie. Nic więc dziwnego, że gdy tylko pojawiły się internetowe informacje o dołączeniu do ekipy „M jak miłość”, jej fani zaczęli zacierać ręce.

Czas na negocjacje

Jak podaje „Super Express”, Małgosia znów pojawi się w Grabinie. Miejsce Joanny Koroniewskiej miałaby zastąpić Joanna Brodzik, znana m.in. z takich seriali jak: „Magda M.” oraz „Dom nad rozlewiskiem”. W magazynie czytamy jednak, że decyzja aktorki zależy od kwestii finansowych; Joanna Brodzik ma bowiem negocjować stawkę nie mniejszą, niż zarobki Anny Muchy, czyli ok. 8 tysięcy za dzień zdjęciowy. Na razie brak oficjalnego komunikatu zarówno ze strony produkcji, jak i samej aktorki. Czy Małgosia rzeczywiście powróci do Polski? Jak jej postać mogłaby wpłynąć na życie pozostałych bohaterów serialu? Tego zapewne dowiemy się niebawem.

View this post on Instagram

Dziękuje za milion waszych gorących życzeń! ❤️

A post shared by Joanna Brodzik Official (@joanna_brodzik_official) on

Myślicie, że istnieje szansa na to, że Joanna Brodzik już wkrótce dołączy do obsady “M jak Miłość”? 

fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2242 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...