Lewandowska: „Gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do Ciebie

Ania Lewandowska: „Gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do Ciebie, że…” Intymne wyznanie gwiazdy!

Ania Lewandowska swój najnowszy wpis na blogu poświęciła nie zdrowej diecie i ćwiczeniom, ale miłości. Jednak nie jest to typowo walentynkowy wpis. Gwiazda zdradziła fanom, co czuła, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Bardzo intymne wyznanie trenerki!

Ania Lewandowska: „Gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do Ciebie, że…” Intymne wyznanie gwiazdy!

Ania Lewandowska w maju 2017 roku urodziła córeczkę Klarę. Narodziny dziewczynki zmieniły jej codzienność i sposób patrzenia na życie. A jakie emocje towarzyszyły gwieździe, gdy dowiedziała się, że spodziewa się dziecka?

„Zaczyna się nagle, gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do Ciebie, że jesteś w ciąży. Wybuchasz radością jeśli oczekiwałaś, wzruszasz się głęboko jeśli nie planowałaś i ruszasz z radosną nowiną do najbliższych. To jest pierwsza magia – tą miłością chcesz się dzielić z innymi” – wyznała Ania Lewandowska na swoim blogu.

Druga magia miłości

Trenerka zdradziła, że miłości matki do dziecka nie da się porównać z żadnym innym uczuciem. Piękne jest również to, że kobieta zaczyna bardziej o siebie dbać dla dobra pociechy, a także swojego.

„Potem zaczynasz szczególnie dbać o siebie – regularnie chodzisz do lekarza, porzucasz złe nawyki, bardziej świadomie się odżywiasz, ubierasz, poruszasz, a właściwie to bardziej świadomie zaczynasz robić właściwie wszystko. To jest druga magia tej miłości – ona pozytywnie wpływa na całe Twoje życie.

Gdy jesteś u lekarza i obserwujesz, jak maleństwo się rozwija, gdy odczuwasz jego pierwsze ruchy, widzisz jak powoli zmienia się Twoje ciało, to łapiesz się na tym, że przeżywasz te małe rzeczy tak jakby były najważniejsze na świecie. To dlatego, że ta miłość nie jest wybiórcza i nie klasyfikuje – wszystko się dla niej liczy.

Wyczekujesz dnia narodzin, a następnie przechodzisz przez bóle i trudy by dać komuś życie. Poświecasz się po raz kolejny i nie zważając na cierpienia ciała czy psychiki robisz coś z myślą o kimś innym. To kolejna magia tej miłości – ona w całości poświęca się drugiemu człowiekowi.

Słyszysz płacz i też płaczesz, jak dziecko coś boli to Ciebie też zaczyna, przeżywasz jego życie jakby było Twoim własnym. Czujesz jakbyś sama ząbkowała, miała grypę, wypowiadała „mamo” i „tato” czy też „kocham Cię”. Nie ruszasz się, by jej nie obudzić i dociera do Ciebie, że ta miłość ma też magię współodczuwania i czyni z Was obojga jedność” – przypomina sobie Ania Lewandowska.

Rodzina 👨‍👩‍👧❤️😍 On został w Niemczech, a ja jestem teraz w Polsce. On piłka, a ja dietetyka i trening. On na murawę, a ja na salę treningową. Choć daleko od siebie… choć każde zajęte swoimi obowiązkami.. choć każde rozwija się w inny sposób – to jest Coś, co trzyma nas razem i co powoduje, że zawsze chcemy wracać. On do mnie, a ja do niego. On z boiska, a ja z obozu. To Rodzina. I jak cudownie, że od 9 miesięcy jest większa. Dbajcie o swoich bliskich! Ann #hpba #family #team #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annalewandowska #healthyplanbyann He stayed in Germany and I am now in Poland. He's all about the football and I'm a dietitian and trainer. He is on the pitch and I am at the training. Even though we are far away from each other … although everyone is busy with their duties … although each of us develops in a different way – there is something that keeps us together and that we always want to come back. He comes back to me and I go back to him. He comes from the pitch and I will come from the camp. Its family. And how wonderful that it has been bigger since 9 months. Take care of your loved ones! Ann

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Jaka jest matczyna miłość?

Matczyna miłość nie ocenia, wszystko wybacza, jest cierpliwa, nie zostawia i nie porzuca. Gwiazda zdradza, że narodziny  Klary zachwiały jej wartościami i pokazały, co tak naprawdę jest najważniejsze. Macierzyństwo zainspirowało do tego, by bardziej się starać i pamiętać, by częściej dodawać otuchy, ciepła oraz przepraszać za  złe zachowania. By wspierać bliskich, pielęgnować relacje z innymi oraz by często używać “magicznych słów” – proszę, kocham, możesz, tęsknię, jestem, szanuję, czekam i wybacz.

“Znam tę miłość. Jest bezwarunkowa, nie do zatrzymania, nigdy nie ocenia i zawsze wybacza, angażuje się całkowicie. Trwa nawet gdy jest raniona, czeka do końca, nie zostawia ani nie porzuca. Nie kończy się, nie może jej zabraknąć, jest celem samym w sobie i pokazuje nam, że idee są prawdziwe” – napisała żona Roberta Lewandowskiego.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...