Agnieszka Woźniak-Starak o filmie męża "Ukryta gra": To był ciężki projekt

Produkcja „Ameryka Express” przeprasza na kontrowersyjną konkurencję

Dziesiąty odcinek „Ameryka Express” wywołał oburzenie wśród widzów. Wszystko przez jedną z konkurencji, w której uczestnicy całowali nieznajome kobiety, nie pytając ich wcześniej o zgodę. W mediach zawrzało. Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie, kilka godzin później produkcja reality show opublikowała komunikat. Co napisano?

Produkcja „Ameryka Express” przeprasza na kontrowersyjną konkurencję!

Dziesiąty odcinek „Ameryka Express” wywołał liczne kontrowersje! W jednej z konkurencji uczestnicy całowali obce im kobiety, nie pytając ich wcześniej o zgodę. Dostało się m.in. Filipowi Chajzerowi oraz Tomaszowi Karolakowi, a także prowadzącej relity show – Agnieszce Woźniak-Starak. Widzowie, uznali, że gwiazdy molestowały mieszkanki Ameryki.

https://www.facebook.com/amerykaexpresstvn/photos/a.269908776729279/706056186447867/?type=3&theater

Wstyd mi za to

Jako pierwsza odniosła się Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda przeprasza za to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku. Tłumaczyła, że nie bierze udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jest również świadkiem wszystkich zmagań na planie, ale niczego nie usprawiedliwia. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

„Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości. Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM” – napisała prowadząca „Ameryka Express” na Instagramie.

Niestosowna konkurencja

Kilka godzin później produkcja reality show opublikowała oświadczenie. Jednak lakoniczny komunikat nie zadowolił wielu internautów.

„Kochani, przywiązujemy ogromną wagę do wysokich standardów etycznych na planie jak i na antenie. Mimo to w ostatnim, 10. odcinku naszego programu znalazła się konkurencja, która przez niektóre osoby mogła zostać odebrana jako niestosowna. Przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się dotknięci, oglądając ten odcinek” – napisała produkcja „Ameryka Express”.

https://www.facebook.com/amerykaexpresstvn/posts/708282432891909?__xts__[0]=68.ARCiwR8ch5bWv0w63gALlz0KiArBl5g8nLBevfDaqe2GyiN7d0hwWnItbSEjMqWwHUvWmN-LozxpRBqsWZGu83ywDpeATzaMrmwzMmj3QHAxOiVNKDcalZ4JwMmYUkyGk4liCeBDEEvvTErR_NwGldyrG9RhGq3e5mUvD1mG5mV3mYLtHvP2piWUafuRtT-rsu_La3jkYcTNFK554wvVDlIg7Iuw_AvsIthCQXhRxDIrgNf2btSmOYXh0KRQeqGlkp4mCJFm4VVANUqo3V8yLWpz7-MSu1gK9JwsXxrRs_nufVu9MHW9bc8jnbGLLaQoS2cMZE6pJ7EZfLXs5ao&__tn__=-R

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ