Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Jednak teraz gwiazda pozwoliła sobie na odpoczynek w ciepłych krajach. Odtwórczyni roli Natalii Boskiej pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Małgorzata Kożuchowska obecnie wraz z bliskimi przebywa na wakacjach. Aktorka relaksuje się na jednej z egzotycznych wysp otoczonej Oceanem Indyjskim. Gwiazda nie chciała dokładnie zdradzić, gdzie odpoczywa, ale jedno jest pewne, wolne chwile spędza z synkiem Jaśkiem. Niedawno pokazała urocze zdjęcie na Instagramie. Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/Bp9mtprnxnx/

Internauci są zachwyceni rodzinną fotografią z wakacji.

„Jak miłe bo z mamą a mama to zawsze coś przytulnego, jak poduszki?Kochane dzieciaki?”,

„❤️cudownie ?pozdrawiam Pani Małgosiu ?”,

„Najpiękniejsze wyznanie, zaraz po kocham Cię mamo ???” – pisali fani gwiazdy w komentarzach.

Razem najlepiej

Aktorka uwielbia spędzać czas z synkiem Jaśkiem, który w październiku obchodził swoje czwarte urodziny. Choć gwiazda rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, to zdradziła, jak chłopiec najbardziej lubi się bawić.

– Spędzamy każdą wolną chwilę razem, ostatnio najczęściej w ogrodzie. Podlewamy kwiatki, zbieramy pomidorki i ogórki. Ale ukochaną zabawą Jasia jest skakanie na trampolinie. „Mamo, poskacz ze mną”, słyszę co parę chwil. „Przed chwilą jadłam śniadanie”, odpowiadam ze śmiechem. A on: „Spróbuj, może nic ci się nie stanie”. Słodkie są to chwile…”- mówiła Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Party.pl.

Aktorka z czasem odkrywa, jakie cechy temperamentu synek odziedziczył po rodzicach. To fascynująca przygoda!

– Janek jest temperamentnym łobuziakiem z dużym poczuciem humoru. Odkrywam, co odziedziczył po mnie, a co moim mężu i w jakich proporcjach.  Oboje czujemy, że Jaś jest najszczęśliwszy, kiedy jesteśmy we trójkę – mówiła gwiazda we „Fleszu”.

Jeszcze Polska nie zginęła

Małgorzata Kożuchowska mimo odpoczynku za granicą nie zapomniała o Święcie Niepodległości. Wraz z bliskim śpiewała Mazurka Dąbrowskiego o godz. 12. 

Z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości życzę wszystkim Polakom, żebyśmy umieli cieszyć się wolnością w atmosferze zgody i wzajemnego szacunku! Naszym dzieciom – kraju, w którym będą mogły realizować swoje marzenia i ambicje i szczęśliwie żyć! 
Choć dziś jestem daleko od mojej Ojczyzny, to sercem jestem w Polsce i w południe, z dumą wszyscy zaśpiewamy polski hymn. Jeszcze Polska nie zginęła! #polska #poland#mycountry #ojczyzna#100latniepodległości #hymnpolski #?? 

https://www.instagram.com/p/BqCK6LtHl0p/

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ