Paola Antonini pokazuje, że bez nogi życie dopiero się zaczyna!

Młoda Brazylijka, Paola Antonini, od dawna marzyła o karierze modelki. Niestety w wypadku samochodowym straciła nogę. Jednak brak kończyny nie przeszkadza dziewczynie w realizacji marzeń! Paola cały czas nie przestaje zaskakiwać! Dziewczyna mimo tak traumatycznych przeżyć swoją radością i pozytywnym myśleniem zaraża wiele zdrowych osób, które już zapomniały, co to jest uśmiech i zadowolenie z życia. Już teraz jej profil na Instagramie śledzi ponad 683 tysiące użytkowników aplikacji, a followersów stale przybywa! Poznajcie tę niezwykłą dziewczynę!

Źródło: www.Instagram.com

Dzień, który zmienił wszystko

Paola Antonini straciła nogę w 2014 roku w grudniu. Tego feralnego dnia Paola jechała samochodem na sylwestra, gdy w jej pojazd wjechał pijany kierowca. Wypadek okazał się bardzo poważny – jej lewa noga została zmiażdżona. W późniejszym wywiadzie dziewczyna przyznała, ze nigdy nie czuła tak silnego bólu jak wtedy. Po interwencji lekarzy myślała, że kończynę da się jednak uratować. Wkrótce okazało się, że lewą nogę poniżej kolana trzeba będzie amputować. To był dla niej wielki cios. Po tej informacji dla Paoli „załamał się świat”. Myślała – co teraz będzie? Jak dalej będę żyć? Co z moją przyszłością? Przecież tak bardzo chciała być modelką. Również rodzice dziewczyny byli załamani, zgodnie mówią, że dzień wypadku był najgorszym dniem w ich życiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni?

Jednak dziewczyna nie poddała się. Później na Instagramie napisała: „Nie uważam tego za tragedię, ale za nową szansę. Chcę być wzorem dla innych”. Postanowiła, że nie będzie ukrywać swojej niepełnosprawności. Na jej profilu (Instagram – Paola Antonini) widzimy, że dziewczyna czerpie z życia pełnymi garściami! Podróżuje, chdoiz na zakupy, spotyka się ze znajomymi, pływa, ćwiczy, nosi wysokie obcasy, a nawet tańczy! Jej pasją jest też moda, dlatego jej instagramowe stylizacje są niezwykle przemyślane, również często bierze udział w sesjach zdjęciowych i pokazach, a jej kariera w modelingu nabiera tempa! Nie boi się też pokazywać w kostiumach kąpielowych. Dziewczyna wie, że jest piękną i wartościową osobą, a proteza nogi nie pozbawia ją kobiecości i wdzięku. Zobaczcie sami!

 www.instragram.com

www.instragram.com

„Jesteś dla mnie wojownikiem”

Wiele osób (zwłaszcza młodych dziewczyn) mówi, że dzięki Paoli inaczej patrzy na swoją chorobę czy niepełnosprawność. W chwilach kryzysu jest ona dla nich najlepszą inspiracją i motywatorem do ciągłego podwyższania poprzeczki i pokonywania barier. Nic dziwnego, że w Internecie została nazwana „wojownikiem”. Jeden z internautów napisał: „dziękuję Ci, że dzielisz się kawałek swojego życia razem z nami! Obecnie przeżywam trudny czas z powodów zdrowotnych, a widząc Twoje zdjęcia i filmy, inspirujesz mnie do walki i zawsze staram się widzieć jasne strony!”.

A Was kto inspiruje i pokazuje, że „niemożliwe nie istnieje”?

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ