Homowątek Misiewicza i Macierewicza w “Polityce” Vegi

“Polityka” Patryka Vegi staje się najbardziej oczekiwanym filmem drugiej połowy roku. Reżyser przedstawił kolejny teaser, tym razem z postaciami wzorowanymi na Antonim Macierewiczu i Bartłomieju Misiewiczu. 

Vega pokazał scenę, gdzie minister uwodzi swojego asystenta. Sam reżyser przyznaje, że w filmie będą trzy romanse: W moim filmie są trzy wątki seksualne. Powiem tyle: to dwa wątki homoseksualne i jeden heteroseksualny.” 

Film “Polityka” ma mieć premierę jesienią. Będzie dotyczył zdegradowania klasy politycznej: “Najbardziej przerażająca konstatacja wynika z tego, że każdy polityk funkcjonujący w systemie po kilku latach staje się socjopatą. Jeśli ktoś oszukuje masę ludzi każdego dnia, to nie jest możliwym, by po powrocie do domu zresetował się przy żonie i dzieciach i stawał się normalnym człowiekiem. Obserwowałem ludzi, którzy zostali totalnie zdeprawowani przez władzę. Uważam, że mój film obnaży kłamstwa i grzechy polityków, którzy dobrali się do publicznych pieniędzy.” – mówi o obrazie reżyser. 

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

624 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Co oglądać w styczniu? Lista premier Netflixa
Co oglądać w styczniu? Lista premier Netflixa

Święta już za nami, sylwester za pasem, więc pewnie nie myślicie o tym, co teraz...