Homowątek Misiewicza i Macierewicza w „Polityce” Vegi

„Polityka” Patryka Vegi staje się najbardziej oczekiwanym filmem drugiej połowy roku. Reżyser przedstawił kolejny teaser, tym razem z postaciami wzorowanymi na Antonim Macierewiczu i Bartłomieju Misiewiczu. 

Vega pokazał scenę, gdzie minister uwodzi swojego asystenta. Sam reżyser przyznaje, że w filmie będą trzy romanse: W moim filmie są trzy wątki seksualne. Powiem tyle: to dwa wątki homoseksualne i jeden heteroseksualny.” 

Film „Polityka” ma mieć premierę jesienią. Będzie dotyczył zdegradowania klasy politycznej: “Najbardziej przerażająca konstatacja wynika z tego, że każdy polityk funkcjonujący w systemie po kilku latach staje się socjopatą. Jeśli ktoś oszukuje masę ludzi każdego dnia, to nie jest możliwym, by po powrocie do domu zresetował się przy żonie i dzieciach i stawał się normalnym człowiekiem. Obserwowałem ludzi, którzy zostali totalnie zdeprawowani przez władzę. Uważam, że mój film obnaży kłamstwa i grzechy polityków, którzy dobrali się do publicznych pieniędzy.” – mówi o obrazie reżyser. 

Zobacz też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ