Oliwia Bieniuk wystąpiła w filmie. Poszła w ślady swojej mamy

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy tak otwarcie poszła w ślady swojej znanej mamy. Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych aktorek swojego pokolenia. Teraz nastolatka stara się nawiązać do jej talentu poprzez wystąpienie w swojej premierowej produkcji. Oglądając film trudno nie odnieść wrażenia, że prezentuje się dokładnie tak, jak jej zmarła matka.

Oliwia Bieniuk coraz bardziej zachwyca swoją nieprzeciętną urodą i wiele osób wróży jej karierę w show biznesie. Na wybór drogi życiowej ma jeszcze sporo czasu, jednak już dzisiaj widać, że dziewczyna jest utalentowana i powoli idzie w ślady swojej mamy. 

Córka aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pojawiała się już na okładkach kilku czasopism. Można było ją oglądać w spocie reklamowym odzieżowej firmy Reserved. Na tym się jednak nie skończyło. Ostatnio Oliwia Bieniuk wystąpiła w amatorskim filmie. Wszystko wskazuje na to, że udany aktorski debiut ma już za sobą.

https://www.instagram.com/p/BqAfdk2nS2S/

Oliwia Bieniuk niczym Anna Przybylska. Zagrała w filmie, w którym do złudzenia przypomina mamę

Anna Przybylska nie mogła przypuszczać, że jej córka tak szybko rozpocznie swoją przygodę z aktorstwem. Póki co zagrała w amatorskim filmie, jednak w taki sposób zaczynało bardzo wiele wybitnych postaci polskiego show biznesu. Oliwia Bieniuk pochwaliła się swoim debiutem w mediach społecznościowych. Na Instagramie poinformowała, że jest to szkolny projekt:

– Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół “The Glimmer Project” pod tytułem “Glimmer”, w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF – chwaliła się Oliwia Bieniuk i zachęcała internautów, aby oddali swój głos.

https://www.facebook.com/kmpgdynia/videos/336302503690997/

Internauci wspierają projekt Oliwii Bieniuk i wróżą jej karierę aktorską

Na odzew internautów Oliwia Bieniuk nie musiała długo czekać. Wiele osób obejrzało jej debiut i oddało głos na początkującą aktorkę. W sieci pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci są przekonani, że Oliwia Bieniuk zrobi błyskotliwą karierę w show biznesie:

– Jesteście super, kochani! – emocjonowała się jedna z internautek.

– Dobry film, polecam – rekomendowała inna osoba.

Wiele osób podkreśla również, że Oliwia Bieniuk na ekranie przypomina swoją mamę. Sposób poruszania się, mimika, a nawet głos pozwalają wszystkim fanom Anny Przybylskiej mieć nadzieję, że jej córka dorówna dokonaniom matki.

Zobacz również:

fot. instagram.com/oliwia.bieniuk/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ