Córka Przybylskiej Reserved

Kuba Wojewódzki ocenia debiut córki Anny Przybylskiej! Ma też pytanie do jej taty!

Nowa kampania Reserved z udziałem Oliwii Bieniuk, córki zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, odbiła się głośnym echem w mediach. Jak Kuba Wojewódzki komentuje debiut młodej modelki?

Córka Przybylskiej Reserved

Nowa gwiazda modelingu?

14-letnia Oliwia Bieniuk, córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, została twarzą młodzieżowej kolekcji marki Reserved. Nastolatka promuje jesienno-zimową kolekcję ubrań, które doskonale nadają się do szkoły czy na spotkanie ze znajomymi.

Widać, że dziewczyna przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Na zdjęciach widzimy wesołą, naturalną nastolatkę. Sesja spodobała się stylistce Dorocie Wróblewskiej. Na swoim fanpaga napisała: „Nowa kampania Reserved i w głównej roli córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Ładna czternastolatka, fajne zdjęcia i stylizacja. Jest świeżość, radość i swoboda. Bez zadęcia, ekstrawagancji i przerysowania”.

Kto jest najlepszą następczynią Ani?

Kuba Wojewódzki również skomentował debiut młodej modelki. Dziennikarz uważa, że to właśnie Oliwia jest jedyną godną następczynią zmarłej aktorki.

Wojewódzki o sesji z Oliwią Bieniuk

„Jest jedna, jedyna godna następczyni Ani Przybylskiej. Jej córka Oliwia wystąpiła w reklamie firmy odzieżowej Reserved. 14-latka w świecie modelek wypadła znakomicie”.

Showman ma również pytanie do Jarosława Bieniuka, taty Oliwii:

„Teraz należałoby tatę futbolistę zapytać: czy to tylko wypożyczenie czy już transfer”.

Nam również podoba się Oliwia Bieniuk w roli modelki. Mamy nadzieję, że córka zmarłej Anny Przybylskiej weźmie udział w jeszcze niejednej sesji zdjęciowej! A wy?

 Córka Przybylskiej Reserved

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official oraz www.facebook.com/Dorota Wróblewska – oficjalny blog

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ