Robert Janowski wspiera Joannę Mazur! Ile zebrano pieniędzy dla niewidomej biegaczki?

Robert Janowski wspiera Joannę Mazur! Ile zebrano pieniędzy dla niewidomej biegaczki?

Nagranie wyemitowane przed ostatnim występem Joanny Mazur w „Tańcu z gwiazdami” wstrząsnęło jurorami, publicznością i internautami. Nikt nie spodziewał się, w jak trudnych warunkach mieszka mistrzyni świata. Powstało kilka internetowych zbiórek na mieszkanie dla lekkoatletki.

Robert Janowski wspiera Joannę Mazur! Ile zebrano pieniędzy dla niewidomej biegaczki?

Film wyemitowany przed tanecznym popisem Joanny Mazur poruszył jurorów, publiczność zgromadzoną w studiu, ale również miliony polskich internautów. Okazało się, że multimedalistka Mistrzostw Świata i Europy osób niepełnosprawnych od 14 roku życia mieszka w internacie w małym, skromny pokoiku, bez łazienki i ubikacji, które znajdują się na korytarzu.

Joannę Mazur wspierają internauci z całej Polski. W zbiórki zaangażowało się wiele znanych osób m.in. Doda czy Robert Janowski, który nagrał krótkie video na Facebooku. Łącznie w ciągu kilku dni zebrano ponad 270 tysięcy, a kwota cały czas rośnie!

„Moi Drodzy, wczoraj przeczytałem o warunkach w jakich żyje pani Joanna Mazur ?

Nasza Mistrzyni, osoba niewidoma…

Czy naprawdę już musimy liczyć tylko na siebie samych i naszych Przyjaciół? ? Smutne w jakim kraju przyszło nam żyć od kilku lat, że osoby niepełnosprawne, pokrzywdzone i najbardziej potrzebujące takiej pomocy od Państwa nie otrzymują ?

KOCHANI, pomożemy?

Pikio.pl (SUPER!!!) zorganizowało zbiórkę, wspaniała inicjatywa, dołączamy się i my, z Monika Janowska. I puszczamy dalej …

Nominuję Karol Strasburger , Ryszard Rembiszewski i Maciej Orłoś… Wy też podajcie dalej…I wesprzyjcie, jeśli tylko możecie…Niech nas będzie bardzo dużo…Najwięcej <3″ – mówił w nagraniu Robert Janowski.

https://www.facebook.com/RobertJanowskiOfficial/videos/822929028039700/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ