Joanna Krupa przeżywa wielką stratę! Co się stało?

Joanna Krupa przeżywa wielką stratę! Co się stało?

Joanna Krupa poinformowała fanów na Instagramie, że zdechł jej ukochany piesek, z którym mieszkała przez 7 lat. Gwiazda bardzo przeżywa odejście swojego pupila. Co napisała w mediach społecznościowych?

Joanna Krupa przeżywa wielką stratę! Co się stało?

Joanna Krupa jest miłośniczką zwierząt. Modelka nie wyobraża sobie życia bez towarzystwa czworonogów. W jej domu znalazło miłość wiele pupili. Jednak wczoraj gwiazda pożegnała swojego ukochanego pieska, którym opiekowała się przez ostatnich siedem lat.

Odpoczywaj w pokoju mały aniołku. Mam nadzieję, że byłeś szczęśliwy z naszą rodziną przez ostatnich siedem lat i że daliśmy ci tyle miłości, na ile zasługiwałeś. Będziemy za tobą tęsknić mój mały, zadziorny mężczyzno. 26 lutego 2019 – mam nadzieję, że nasz 15-letni chłopiec połączył się z resztą naszej rodziny, która odeszła – napisała na Instagramie smutna Joanna Krupa.

https://www.instagram.com/p/BuZIdUghLJj/

Internauci rozumieją ból modelki, pocieszają ją, a także jeden z fanów podzielił się poruszającym wierszem poświęconym zwierzakowi.

„To jest właśnie najgorsze w posiadaniu zwierzaka wiesz że on prawdopodobnie opuści Cie pierwszy ?”,

„Śpij piesku, śpij…
już odpocząć trzeba
Może będziesz miał
swój kawałek nieba
Może będzie tam
piękniej niż tu teraz
Może spotkasz tych, których tu już nie ma…
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij
a czas łzy osuszy”,

„❤️ w czerwcu 2018 pożegnaliśmy naszego Przyjaciela, członka rodziny Cezarego 🙁 Był naszym oczkiem w głowie, towarzyszem przez 13 lat 🙁 ❤️ bardzo mi przykro 🙁 dla całej naszej rodzinki i dwóch Suń, które z nami zostały jeszcze to nie był taki łatwy czas :(” – pisali internauci.

———————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ