fot. mat. prasowe

Ola Kowalska wystąpiła w kampanii marki Sinsay

Córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska została twarzą popularnej marki odzieżowej Sinsay! Dziewczyna od lat pasjonuje się modą i widać to doskonale po jej zdjęciach na Instagramie. Zobaczcie sesję Oli Kowalskiej dla Sinsaya!

Ola Kowalska promuje markę Sinsay

Mimo, że Ola jest bardzo młoda, ponieważ ma zaledwie 20 lat, już zdążyła w świecie mody zapracować na swoje nazwisko. Swoją pasję do mody rozwija na studiach modowych w Londynie, a mama jest z niej bardzo dumna.

Sesja opiera się na efekcie kontrastu między nowoczesnymi propozycjami SiNSAY, a klasycznymi wnętrzami warszawskiego Teatru Roma. Osobowość Oli, od której bije energia i pewność siebie zdefiniowała niepowtarzalny charakter zdjęć. Wiele osób twierdzi, że Ola Kowalska na tych zdjęciach jest taką naszą “polską” Rihanną. Rzeczywiście zdjęcia i stylizacje są bardzo charakterystyczne, ale młodemu pokoleniu z pewnością przypadną do gustu.

Wszystkie elementy stylizacji Oli Kowalskiej stanowią aboslutny must have tego sezonu! Warto zwrócić uwagę na to, że tym razem na pierwszy plan wysuwaj się wyraziste dodatki takie jak gorsetowy pas czy futrzane klapki. Siateczkowe tuniki, wiązane koszulki czy charakterystyczne sukienki to znak rozpoznawczy najnowszej kolekcji marki Sinsay. Oczywiście nie zabrakło też dżinsu, który cały czas jest w trendzie.

O Oli Kowalskiej z pewnością usłyszymy jeszcze nie raz! Córka wokalistki chętnie pokazuje się na Instagramie i relacjonuje obserwatorom to, co dzieje się w jej życiu. Na fotkach, które publikuje widać, że w modzie inspiruje się amerykańskimi gwiazdami. Jako pierwsze na myśl przychodzą oczywiście Kardashianki, które także szokują swoimi zestawami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

238 More posts in Moda category
Recommended for you
doda
Doda o sukni ślubnej! Nie obyło się bez kilku poprawek!

Doda 14 kwietnia wyszła za mąż za przyjaciela Emila Stępnia. Artystka na ślubie wystąpiła w...