Ariana Grande zagra w Polsce? Jest oświadczenie!

Ariana Grande zagra w Polsce? Jest oświadczenie!

W poniedziałek, tuż przed północą polskiego czasu, na koncercie Ariany Grande doszło do zamachu terrorystycznego. Artystka po ataku napisała, że czuje się bardzo rozbita i jest jej przykro. W mediach pojawiły się plotki, że gwiazda odwoła swoją trasę koncertową, co oznacza, że nie pojawi się również w Polsce. Jak jest naprawdę? Mamy oświadczenie!

Tragedia w Manchesterze

W miniony poniedziałek na koncercie Ariany Grande doszło do ataku terrorystycznego. W Manchesterze zginęły 22 osoby, w tym dwoje Polaków, którzy przyjechali odebrać swoje córki. Zamachu dokonał dokonał 22-letni Brytyjczyk pochodzący z Libanu, Salman Abedi. Państwo islamskie przyznało się do tego czynu.

Czy Ariana Grande zagra w Polsce? Jest oświadczenie!

Ariana Grande po zamachu napisała w mediach społecznościowych, że czuje się rozbita i jest jej niewymownie przykro.

„Rozbita. Z głębi mojego serca jest mi bardzo, bardzo przykro. Nie mam słów”.

Pojawiły się spekulacje, że gwiazda odwoła swoją trasę koncertową, co oznaczałoby też, że  gwiazda nie zaśpiewa w Polsce 31 maja i 1 czerwca. Okazało się, że plotki się potwierdziły. Artystka zawiesiła swoją trasę koncertową „Dangerous Woman” do momentu,  aż uda się ocenić sytuację oraz odda się szacunek ofiarom zamachu.

Można dokonać zwrotu biletów.

– Z uwagi na tragiczne wydarzenia w Manchesterze trasa koncertowa Ariany Grande „Dangerous Woman” zostaje zawieszona do czasu, gdy uda się ocenić sytuację i oddać należny szacunek ofiarom. Zwroty będą możliwe w miejscach zakupu dla wszystkich posiadaczy biletów na następujące koncerty:

czwartek, 25 maja – Londyn, Wielka Brytania, The O2

piątek, 26 maja – Londyn, Wielka Brytania, The O2

niedziela, 28 maja – Antwerpia, Belgia, Antwerp Sportpaleis

środa, 31 maja – Łodz, Polska, Atlas Arena

czwartek, 1 czerwca – Łodź, Polska, Atlas Arena

sobota, 3 czerwca – Frankfurt, Niemcy, Festhalle Messe Frankfurt

poniedziałek, 5 czerwca – Zurych, Szwajcaria, Hallenstadion

Zwroty biletów będą możliwe od jutra, tj. 25 maja od godz. 10:00 w miejscach zakupu. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której zakupiliście Państwo bilety.

Zwrot biletów na odwołane koncerty Ariany Grande (zaplanowane na 31 maja i 1 czerwca w Łodzi) jest możliwy do 31 lipca 2017 roku.
Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, już mogą dokonać zwrotu w punktach. Prosimy o zabranie ze sobą biletu oraz paragonu fiskalnego.
Fani, którzy zakupili bilety za pośrednictwem strony internetowej, proszeni są o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której zakupili bilety oraz podanie: numer ID zamówienia, imienia i nazwiska:

fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową eventim.pl, proszeni są o kontakt z info@eventim.pl
fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową livenation.pl/ticketmaster.pl, proszeni są o kontakt z info@ticketmaster.pl
fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową ticketpro.pl, proszeni są o kontakt z bilety@ticketpro.pl – czytamy na fanpage Live Nation Polska.

 

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ariana Grande

ZOSTAW ODPOWIEDŹ