Targi Beauty Days – różowy dywan, ścianki i…

Od piątku do niedzieli w Warszawskim Ptak Warsaw Expo odbywała się druga edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days. Pojawiło się na niej wiele znanych osób i ponad 100 wystawców. Co jeszcze ciekawego wydarzyło się na Targach? Dowiecie się czytając naszą relację!

Co może cieszyć bardziej niż prawie wszystkie marki kosmetyczne zebrane w jednym miejscu? Chyba tylko fakt, że wszystkie produkty były w niezwykle atrakcyjnych cenach. A, no i oczywiście to, że można było odkryć nowe, równie jakościowe marki. Wszystko to znalazło się w podwarszawskim Nadarzynie na Targach Beauty Days.

Już od wejścia każda z dziewczyn mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka, bowiem podłogi wyłożone były różowymi i fioletowymi dywanami. Stoiska wypełnione były różnorodnymi kosmetykami, tworzącymi kolorową paletę barw. Stylistki dbały o piękny wygląd przybyłych uczestniczek, a organizatorzy zatroszczyli się również o dodatkowe atrakcje dla towarzyszących im panów. Stworzona została specjalna strefa, w której mężczyźni mogli zagrać na konsolach, odpocząć na leżaczkach, bądź pograć w gry planszowe.

Oprócz dostępnej oferty produktów, niektóre stoiska przygotowały również konkursy i warsztaty. Jednym z nich była marka Golden Rose, dzięki której można było poznać tajemnice makijażu. Firma Inglot przygotowała pokazy makijażu wieczorowego, a na stoisku WS Academy Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt można było zasięgnąć porad odnośnie najnowszych trendów fryzjerskich.

Choć pierwszego dnia, nie było wielu ludzi, przez dwa następne, hale odwiedziły tłumy. Darmowy transport z centrum Warszawy ułatwił dojazd i zaoszczędził czasu w szukaniu miejsc parkingowych. Poprosimy o więcej takich imprez!

fot. Instagram @targi_beauty_days

ZOSTAW ODPOWIEDŹ