Uporządkuj swoją szafę!

Zachowanie porządku w szafie z dużą ilością ubrań oraz małych elementów graniczy z cudem. Mimo sezonowego sprzątania garderoby nadal nie ma w niej ładu? Ciągle nie możesz czegoś znaleźć? Rozwiązaniem są akcesoria do przechowywania. Zobacz jak łatwo szybko znaleźć ulubione tenisówki i nie zgubić już żadnej skarpetki!

 Fot: ikeaFot: Ikea

Skarpetki to jedna z najtrudniejszych rzeczy do znalezienia w dużej szafie. By nie szukać godzinami drugiej skarpetki z zaginionej pary, możemy wykonać pudełeczka do ich przechowywania. Wystarczy pociąć papierową tubę na mniejsze kawałki, a następnie okleić kolorowym papierem. Na koniec możemy udekorować opakowania na skarpetki kokardką.

Wieszak o ciekawym kształcie gałązki pozwoli na trzymanie torebek, apaszek czy naszyjników w jednym miejscu. Możesz trzymać na nim dodatki, których najczęściej używasz – wszystko będzie pod ręką i wychodząc z domu w pospiechu, nie będziesz musiała przeszukiwać całej szafy.

Szuflada bez przegródek nie nadaje się do przechowywania małych elementów. Wszystkie drobiazgi wymieszają się ze sobą po kilku dniach wyjmowania i wkładania ich z powrotem. Polipropylenowe przegródki do szuflady są dobrym i tanim (ok. 6 zł/3 szt.) rozwiązaniem. Oddzielą paski od apaszek lub innych drobnych rzeczy.

Pudełka z przezroczystym elementem pomogą szybko zidentyfikować buty których szukamy. Jeżeli nie chcemy ich kupować, możemy same szybko przerobić karton – wycinamy prostokąt z jednej strony opakowania po butach, następnie od środka przyklejamy transparentną folię i gotowe. Równie dobrym rozwiązaniem jest sfotografowanie obuwia i przyklejenie wydrukowanych zdjęć na pudełka.

Wielofunkcyjny wieszak stworzony z plastikowych kółek może pomieścić co najmniej 28 różnych drobiazgów. Pomoże uporządkować szale, paski i np. krawaty. To wspaniałe rozwiązanie, jeśli w naszej sypialni nie ma komody.

 

_________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ