Nowy znak zodiaku – prawa czy fake?

Ile jest gwiazd na niebie? Tego przecież nikt nie wie… Wiadomo jednak, że jest ich bardzo dużo. Tworzą rozległe galaktyki stanowiąc miliony pytań, na które być może nigdy nie znajdziemy odpowiedzi. Skąd więc wziął się 13 znak zodiaku, o którym wszyscy mówią?

plejady2 small z forum gazeta

Dotychczasową rutynę życia codziennego, zakłóciła informacja o dodatkowym znaku zodiaku w horoskopie. Rodzi to wiele pytań i wątpliwości. Jednakże czy informacja ta aby na pewno jest prawdziwa?

W starożytności podzielono ekliptykę na 12 części. Nie są one równe, a amerykańscy naukowcy uznali, że zaszły w niej zmiany i podział ten jest już nieaktualny. Poprzez dodanie kolejnego znaku zodiaku  między 29 listopada a 17 grudnia, zmieniłyby się również daty pozostałych znaków.

NASA nie opublikowała jednak żadnej oficjalnej informacji na ten temat. Co więcej nie zajmuje się ona astrologią. Według niektórych mediów „źródłem  plotki jest prawdopodobnie wpis, jaki pojawił się na stronie NASA przeznaczonej dla dzieci. NASA informuje tam o istnieniu 13 znaku zodiaku – Wężownika.”

Ta wiadomość nie jest już jednak newsem, gdyż takie spekulacje pojawiały się we wcześniejszych latach. Pierwszy raz, wiadomość o Wężowniku ukazała się 9 lat temu, jednakże została szybko sprostowana.

Co jeżeli jednak nie jest to zwykła plotka? Czy większość z nas musiałaby nagle oswoić się z nowym znakiem zodiaku? Skoro według gnostyków, nie pochodzimy z ziemi, tylko z gwiazd, to może każdy z nas ma swoją własną gwiazdę i to ona wpływa na jego los…

__________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.  ZOSTAW ODPOWIEDŹ