Joanna Koroniewska w Wenecji: Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna

Joanna Koroniewska walczy z hejtem: „Granica została przekroczona”. Co się stało?

Joanna Koroniewska mocno zareagowała na hejt! Aktorka nie zamierza epatować swoim życiem prywatnym, stara się również mieć dystans do nieżyczliwych komentarzy oraz plotek. Jednak teraz miarka się przebrała. Gwiazda wydała oświadczenie! Co ją tak poruszyło?  

Joanna Koroniewska walczy z hejtem: „Granica została przekroczona”

Joanna Koroniewska spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka teraz szczególnie nie powinna się denerowować. Jednak nie wszyscy są tego zdania. Gwiazda pokazała, jakie komentarze zdarzają się na jej Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BedTFrjgTfa/?taken-by=joannakoroniewska

 Aktorka zdecydowała, że nie będzie ignorować takiego zachowania. Dziękuje wszystkim za życzliwe wiadomości i komentarze. Uważa, że nie można zamknąć się na ludzi, udawać, że problem nie istnieje. Jego skala jest ogromna. Gwiazda uważa, że na hejt szczególnie narażone są dzieci. Nie można pozwolić na to, aby cierpiały przez hejterów.

„Dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie i wiele ciepłych słów skierowanych do mnie i całej mojej rodziny. Nigdy nie zamierzałam epatować swoim życiem prywatnym, staram się mieć dystans do wszystkiego co piszą i wymyślają na mój temat, ale wczoraj ta granica została zdecydowanie przekroczona. Uważam, że nie zwalczymy problemu zamykając się na ludzi i znikając z mediów społecznościowych – to jedynie pokaże IM, że dopięli swego- ale uzmysłowiłam sobie skalę problemu i tego, na co narażeni są najmłodsi, czyli nasze dzieci. Zdecydowanie stawiam granicę i nie będę ignorować TAKIEGO zachowania. Ściskam wszystkich gorąco w ten deszczowy dzień życząc cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych. #niedamysiehejtom” – napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Gwiazda przypomniała o kampanii „Stop hejtom”, w której kilka miesięcy brała udział. 

Nie bagatelizujmy tematu

Aktorka wierzy, że niektórzy internauci dwa razy się zastanowią, zanim opublikują hejterski komentarz. Radzi również, aby dużo rozmawiać z dziećmi i wiele im tłumaczyć. Bądźmy świadomi, że hejt może spotkać każdego z nas. Jak z nim walczyć?

– „Człowiek” zgłoszony i zablokowany. Kiedy parę miesięcy temu kręciliśmy kampanię „Stop hejtom” po ogromnie smutnej historii 13-latki, która najprawdopodobniej po internetowym hejcie popełniła samobójstwo myślałam jednak, że mnie osobiście już nic nie zaskoczy. Jednak nic bardziej mylnego. Pewnie każdego można złamać. Zawsze sobie tłumaczę w takich chwilach, że wszystko jest w życiu po coś. Może ktoś zastanowi się dwa razy zanim coś takiego chlapnie. A jeśli nie to przynajmniej próbujmy się tym nie przejmować. Pomyślmy też swoich dzieciach. Nie bagatelizujmy tematu. Obserwujmy je i dużo z nimi rozmawiajmy. Bo my, dorośli wiele umiemy sobie wytłumaczyć a z dziećmi naprawdę bywa bardzo różnie… Dziwne czasy nastały i bezkarność ludzka i wolność słowa nie zna granic. Ale bądźmy świadomi tego, że może to dotyczyć każdego z nas. Wyszło trochę moralizatorsko, ale jak uda się przestrzec choć jedną osobę to warto. Zawsze warto. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia!!! Tu naprawdę kompletnie została przekroczona granica. Dziękuję Wam!!! #stophejterom#stophejtom #giżycko #niedajmysie – napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Jak walczycie z hejtem w internecie?

Hejt zalewa nasze życie

Joanna Koroniewska nie daje za wygraną. Przeczytajcie jej najnowszy wpis.

„Fala hejtu zalewa internet. I nasze życie. Dostaję od Was wiele wiadomości – opowiadacie zatrważające historie ze swojego życia i swoich rodzin. I jest tego naprawdę ogromna ilość. I wszędzie ten sam wniosek. Ludzka bezkarność.
Kochani! Musimy reagować. Ale nie kolejnym hejtem. Większość z nas na szczęście widzi granice przyzwoitości.
Ja ze swojej strony zawsze stroniłam od pokazywania swojej rodziny na forum. Wywiadów czy pokazywania dziecka publicznie. Opowiadania o życiu prywatnym. Nie komentowałam nigdzie swojego obecnego stanu. Naiwnie wierząc, że w ten sposób nie „wystawiam” swoich najbliższych na opinie innych. Dostaję od paru dni wiadomości i komentarze, po których włos się jeży na głowie. Wciąż z innych kont. I nie zamierzam zamiatać tego pod dywan. Nie zamierzam blokować i udawać, że nic się nie wydarzyło naiwnie wierząc, że się skończą, zwłaszcza, że za chwilę dotkną pewnie kolejne „ofiary”. Jedno jest pewne. Jako matka nie pozwolę NIGDY na bezpodstawne i bezduszne szykanowanie DZIECKA. I w tej walce nie ustąpię!!! Ale nie hejtem i tego możecie być pewni!!!
Ściskam wszystkich w to wtorkowe popołudnie dziękując raz jeszcze za ogromne wsparcie i pomoc tym, którzy pomagają mi blokować te wciąż pojawiające się wulgarne i okropne komentarze. Dziękuję za Wasze wsparcie, za wszystkie „memy”, za ogromne serce ! Razem damy radę ??

#stophejtom#niedamysie #niktnasnkezlamie#konieczamiataniapoddywan#przedewszystkimmatka” – czytamy na Instagramie aktorki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/joannakoroniewska/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ