"Malibu" Miley Cyrus

Duża zmiana Miley Cyrus. Zobaczcie najnowszy teledysk

Miley Cyrus znowu postanowiła przejść radykalną przemianę zarówno w wyglądzie jak i muzyce. Wróciła do show biznesu i nagrała zupełnie nowy teledysk oraz całkowicie zmieniła styl życia. Zobaczcie odmienioną wersję gwiazdy.

Po licznych skandalach ze swoim udziałem, Miley Cyrus wraca do show biznesu z nową piosenką. Mniej roznegliżowana i wulgarna, po roku przerwy nagrała singiel różniący się od poprzednich. Choć stylem muzyki przypomina trochę pierwotne kompozycje artystki, utwór jest bardziej dojrzały. Tworzy mieszankę popu i country.

W przeszłości stawiałam opór zmianom. Ale teraz nie palę marihuany od trzech tygodni, co jest najdłuższym okresem, w trakcie którego tego nie robiłam. Nie biorę narkotyków, nie piję, jestem obecnie całkowicie czysta! To było coś, co chciałam po prostu zrobić – mówiła Miley o najnowszym projekcie.

“Malibu” to piosenka opowiadająca o związku wokalistki z Liamem Hemsworthem, z którym kilkakrotnie schodziła się i rozchodziła, ostatecznie wracając do związku pod koniec 2015 roku. Plotki głoszą, że tekst utworu Miley napisała podczas jazdy Uberem. Singiel promuje niegotową jeszcze płytę artystki. Jednak teledysk pierwszego utworu jest bardzo naturalny a sama gwiazda prezentuje się w nim niezwykle delikatnie i dziewczęco.

 

fot. Instagram @mileycyrus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...