Meghan Markle jest w ciąży! Mamy oficjalne oświadczenie! Kiedy urodzi?

Książę Harry i Meghan Markle dostali na ślub niezwykły prezent! Dopiero teraz go pokazali!

Książę Harry i Meghan Markle 19 maja wzięli ślub. Ceremonia wzbudziła wiele emocji. Para dostała mnóstwo prezentów. Niektórych z nich nowożeńcy nie mogli przyjąć, gdyż to są reklamy różnych firm. Jednak tych upominków nie mogli sobie odmówić!

Książę Harry i Meghan Markle dostali na ślub niezwykły prezent! Dopiero teraz go pokazali!

Książę Harry i Meghan Markle w maju wzięli ślub. To było spektakularne wydarzenie, które Brytyjczycy zapamiętają na długo. 

Goście weselni zostali poproszeni, by zamiast podarków, wpłacili na rzecz fundacji, które były ściśle związane z działalnością charytatywną księżnej Diany. Wśród zaproszonych na ceremonię znalazła się rodzina mamy Harry’ego. Siostra księżnej Jane przeczytała fragmenty Ewangelii podczas mszy.

Właśnie Pałac Kensington pokazał na swoim Twitterze zdjęcie, na którym widać upominki od fanów, a przede wszystkim dzieci. Zobaczcie urocze kartki z dedykacją! Pałac Kensington dostał ich aż 36 tysięcy!

Dziękujemy za wszystkie kartki i listy z okazji 3. urodzin Charlotte, narodzin księcia Louisa oraz z okazji ślubu księcia i księżnej Sussex – czytamy na Twitterze Pałacu Kensington.

Podobają się wam takie upominki? My jesteśmy zachwyceni!

—————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/The Royal Family

ZOSTAW ODPOWIEDŹ