Magdalena Waligórska jest w ciąży

Magdalena Waligórska jest w ciąży! To będzie chłopiec czy dziewczynka?

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Magdalena Waligórska spodziewa się pierwszego dziecka. Teraz aktorka zdradziła, że spodziewa się synka, który urodzi się już lipcu. Jak gwiazda serialu „Ranczo” czuje się w ciąży?

Magdalena Waligórska jest w ciąży! To będzie chłopiec czy dziewczynka?

Magdalena Waligórska kilka tygodni temu zdradziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Nie wiedziała jeszcze wtedy, jakiej płci będzie maleństwo. Teraz aktorka w rozmowie z „Życiem na gorąco” uchyliła rąbka tajemnicy. To będzie chłopiec!  Jak gwiazda czuje się ciąży?

„Będziemy mieli syna! Czuję się świetnie. Ciąża przebiega prawidłowo. Chciałabym bardzo urodzić siłami natury. Mogę spać spokojnie, bo jestem pod znakomitą opieką kliniki, której pacjentką byłam jeszcze przed ciążą” – cieszy się aktorka.

Na początku schudła w ciąży

Jednak na początku stanu błogosławionego Magdalena Waligórska miała typowe ciążowe dolegliwości. Przeszkadzał jej zapach jedzenia, dlatego ograniczyła swoje posiłki. Schudła wtedy cztery kilogramy, ale teraz wszystko jest już w porządku i aktorka nadrabia zaległości, zwłaszcza że jej mąż Mateusz jest świetnym kucharzem. Mężczyzna dba, aby żona codziennie spożywała zdrowe, pełnowartościowe posiłki. Małżeństwo je dużo sycących zup. Gwiazda zdradza, jakie danie lubi najbardziej. Mniam, palce lizać! 🙂

 „Na początku ciąży miałam typowe dolegliwości. Nie tolerowałam niemal żadnych zapachów jedzenia, więc nie mogłam jeść. Schudłam cztery kilogramy, ale teraz nadrabiam zaległości. (…) Mateusz bardzo dobrze gotuje. Zawsze o mnie dbał, ale teraz szczególnie stara się, bym codziennie jadła zdrowe posiłki. Gotuje mi różne zupy, które oboje uwielbiamy oraz moje ulubione risotto z kurczakiem, suszonymi pomidorami i parmezanem” – mówi aktorka.

Krótki urlop macierzyński?

Magdalena Waligórska będzie grała do końca marca. Gwiazda obiecała sobie, że w trzecim trymestrze zwolni i odpocznie dla dobra swojego oraz dziecka. Urlop macierzyński nie będzie długi, gdyż aktorka wraca na scenę już w listopadzie.

„Zamierzam grać do końca marca. Obiecałam sobie, że w trzecim trymestrze ciąży dla dobra siebie i dziecka będę się oszczędzać, tym bardziej, że powrót na scenę mam zaplanowany już na listopad. Mój urlop macierzyński nie potrwa zbyt długo” – zdradza gwiazda.

 Aktorce życzymy szczęśliwego rozwiązania oraz bardzo wielu pięknych i wzruszających chwil!

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Magdalena Waligórska-Lisiecka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ