Julia Wróblewska potrąciła lisa

Julia Wróblewska potrąciła lisa? Jest oświadczenie aktorki! Wiemy, jak było!

Julia Wróblewska potrąciła lisa? Młoda gwiazda wracała wraz ze znajomymi z gali Mistera Polski, a swoją podróż relacjonowała w mediach społecznościowych. W pewnym momencie wydarzyło się coś niespodziewanego… Czy prowadzący auto potrącił lisa, a młodzież w samochodzie śmiała się z tego? Aktorka wydała oświadczenie w tej sprawie!

Jak zakończyło się spotkanie z lisem?

Julia Wróblewska wraz ze znajomymi wracała z gali Mistera Polski. Młodzież jechała samochodem, a aktorka relacjonowała ich podróż w internecie. W pewnym momencie samochód miał „bliskie spotkanie” z lisem… Czy zwierzę zostało potrącone?

„I właśnie potrąciliśmy lisa (śmiech). A Przemek co powiedział? What does the fox Say? Bum bum bum” – powiedziała wtedy młoda gwiazda.

Na Julię Wróblewską spadła ogromna fala hejtu. Internautom nie podobała się reakcja aktorki.

Julia Wróblewska potrąciła lisa? Jest oświadczenie aktorki! Wiemy, jak było!

Czy rzeczywiście lis został potrącony? Aktorka wyjaśnia w specjalnym oświadczeniu. Okazuje się, że zwierzęciu nic się nie stało, a młodzież śmiała się z odgłosu, który na początku bardzo ich przestraszył.

„Zdjęcie dla uwagi. Kochani my NIE potrąciliśmy tego lisa. Nie przejechaliśmy go. Nic mu nie jest, sprawdziliśmy to. Jedyne z czego się śmialiśmy to z głupiego odgłosu który na początku nas przestraszył. Lis uderzył ogonem w zderzak, a potem schował się, przeczekał i uciekł gdy tylko go minęliśmy.. Wystarczy myśleć i spojrzeć na kolejne dodane filmy. Ale czasami lepiej wierzyć ludziom którzy chcą się wznieść ściągając innych na dno, bo nie potrafią tego zrobić swoją osobowością ?

PS: rozpoznaliśmy ogon po kłaczku na zderzaku.. zatrzymaliśmy się. Jechaliśmy szybko, nie przeżyłby potrącenia za nic. A śmiech.. wynik ulgi. „Bum” bo to nas wystraszyło a tak naprawdę nie było powodu. Ludzie maja odmienne poczucie humoru, inaczej reagują kiedy czują ulgę. My mamy takie. Tyle” – wyjaśniała na Instagramie Julia Wróblewska.

Czy też mieliście kiedyś podobną „przygodę”? Cieszymy się, że wszystko zakończyło się dobrze!

https://www.instagram.com/p/BVXSPSAn5-N/?taken-by=juleczkaaa_jula

———————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/juleczkaaa_jula/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ