chlopcy2250x370 tekst

Nowa powieść Chłopcy 2. Bangarang

chlopcy2250x370 tekstJuż wkrótce będziemy mogli podziwiać rezultaty współpracy wydawnictwa SQN z Jakubem Ćwiekiem. Książka „Chłopcy 2. Bangarang” pojawi się w sprzedaży 28 sierpnia 2013 roku, a oficjalna premiera odbędzie się podczas Polconu – ogólnopolskiego zlotu miłośników fantastyki (29.08 – 01.09). Będzie to również data rozpoczęcia drugiej edycji największej w Europie trasy literackiej Rock&Read Festival.

„Chłopcy 2. Bangarang” rozwija wątki rozpoczęte w pierwszymi tomie serii. Jakub Ćwiek umożliwia jeszcze pełniejsze wniknięcie do niesamowitego świata, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych. Ponownie będzie można poczuć ciężki klimat rodem z serialu „Sons of Anarchy” i sprawdzić jak bajkowe postaci klasycznej powieści Jamesa M. Barriego „Piotruś Pan” radzą sobie z dorastaniem w brutalnej rzeczywistości. Gang Zagubionych Chłopców z Dzwoneczkiem na czele gwarantują niezapomnianą jazdę.

Jakub Ćwiek to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy młodego pokolenia. Zawodowo copywriter, publicysta, scenarzysta i konferansjer. Autor jedenastu książek, licznych opowiadań i tekstów publicystycznych, które doczekały się adaptacji teatralnych, filmowych i LARP-owych. Jako scenarzysta, reżyser i aktor występował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami.

Był dziewięciokrotnie nominowany do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla, otrzymał ją w 2012 roku za opowiadanie „Bajka o trybach i powrotach”. Został nominowany w kategorii Twórca Roku za rok 2012 do nagrody Śląkfa.

Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek “z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.

W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa można znaleźć książki o piłce nożnej, sztuce współczesnej, serialowe oraz inne, które są realizacją pasji. 

Informacje sponsorowane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ