Natalia Siwiec o macierzyństwie

Natalia Siwiec też ma kompleksy! Co chciałaby w sobie zmienić?

Natalia Siwiec przez wielu uznawana jest za jedną z najładniejszych polskich modelek. Niedawno urodziła pierwsze dziecko – córeczkę Mię. Gwiazda dwa miesiące po porodzie chwali się zgrabną figurą. Jednak okazuje się, że Natalia Siwiec ma kompleksy. Co chciałaby w sobie zmienić?

Ile Natalia Siwiec przytyła w ciąży?

Natalia Siwiec niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka ma na imię Mia. Modelka w ciąży nie przytyła wiele, dlatego bardzo szybko po porodzie odzyskała zgrabną sylwetkę.

„Ja przeszłam ciążę we wspaniały sposób. Jakoś nie miałam ochoty na jedzenie, jadłam tak, jak jakbym nie była w ciąży. Przytyłam tyle, ile jest wskazane – 11 kg. Mia jest małym dzieckiem. Faktycznie nawet przed porodem, nawet jak przodem stałam, to tego brzucha nie było tak widać, więc łatwo było mi go maskować” – mówiła Natalia Siwiec W roli głównej”

Gwiazda bierze udział w wielu sesjach modowych, często pokazuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Otrzymuje wiele komplementów od fanów. Jednak okazuje się, że nawet ona ma kompleksy! Czego w sobie najbardziej nie lubi gwiazda?

https://www.facebook.com/197975477948/photos/a.380104382948.162055.197975477948/10155232860917949/?type=3&theater

Natalia Siwiec też ma kompleksy! Co chciałaby w sobie zmienić?

Okazuje się, że Natalia Siwiec najbardziej nie akceptuje swojego nosa. Chciałabym zrobić sobie operację plastyczną. Jednak boi się, gdyż to już jest poważna ingerencja chirurgiczna. Co sądzi o swoich ustach?

Mam wiele wad, które chciałabym usunąć, ale boję się. Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację. To już ingerencja w twarz. To nie są usta, które można rozpuścić, to już poważna operacja. Z moimi ustami jest tak, że już nie muszę ich powiększać. To się wchłania, ale nie wiem, dlaczego moje nie maleją. Najprawdopodobniej zrobiły mi się takie zrosty w środku, które sprawiają, że te usta cały czas wyglądają tak samo – wyznała Natalia Siwiec.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ