Marina Łuczenko weźmie udział w show dla żon piłkarzy

Marina Łuczenko weźmie udział w show dla żon piłkarzy? Jest oświadczenie gwiazdy!

W mediach pojawiła się informacja, że już niedługo powstanie reality show dla żon piłkarzy. Jedną z najpopularniejszych polskich WAGs jest Marina Łuczenko, żona Wojciecha Szczęsnego. Czy piosenkarka planuje wziąć udział w programie? My już wiemy! Gwiazda wydała oświadczenie!

Marina Łuczenko weźmie udział w show dla żon piłkarzy? jest oświadczenie gwiazdy!

Marina Łuczenko w swoim oświadczeniu na Instagramie jasno dała do zrozumienia, że nie weźmie udziału w reality show dla żon piłkarz, mimo że otrzymała taką propozycję. Dlaczego? Piosenkarka nie jest zainteresowana żadnym projektem, który nie odnosi się w żadnym stopniu do jej działalności artystycznej.

„Moi drodzy. Dochodzą mnie słuchy, że ma podobno powstać program reality show o żonach piłkarzy. Chciałabym dać wszystkim jasno do zrozumienia, iż odmówiłam udziału w tym programie. Pragnę poinformować,  że nigdy nie zgodziłabym się na udział w tego typu projekcie, jak również innego typu reality show, o których ostatnio donosiły media. Systematycznie odmawiam udziału w inicjatywach, które głównie dotyczą tematu “żon i partnerek piłkarzy”, a nie odnoszą się, choćby w najmniejszym stopniu, do mojej działalności artystycznej, promowanych singli, teledysków, oraz nadchodzącej płyty. Uprzejmie proszę o zaprzestanie używania mojego nazwiska w rozmowach biznesowych dotyczących tego tematu” – napisała Marina Łuczenko na Instagramie.

Jak internauci komentują wpis piosenkarki?

„Bardzo dobrze że sama pracujesz na sukces i że wyjaśniła tę sprawę raz na zawsze 👌 💪podziwiam 👏💪😘”,

„Marina nie zasłynęła z faktu iż jest żoną piłkarza tylko z tego, że jest wspaniałą piosenkarką. Nie dziwne, że skoro skupiają się na tym fakcie zamiast na jej twórczości to irytuje się. Ponadto nigdzie nie zauważyłam aby wypierała się tego czyją jest żoną” – piszą fani.

Nowe single

Przypominamy, że we wrześniu i październiku ukazały się dwa single artystki „Takin’ Ya Rock” oraz “Hiding In The Water” które zapowiadają kolejny album wokalistki. Czekacie na nową płytę?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/marina_official/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1567 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Zaczął się proces syna Olbrychskiego. Rafał O. przyznał się do winy

We wtorek w warszawskim Sądzie Okręgowym rozpoczął się proces Rafała O w sprawie grożenia siekierą i...