Edward Miszczak o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do TVN

Edward Miszczak o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do TVN

Edward Miszczak jest dyrektorem programowym stacji TVN, a również przyjacielem Agnieszki Woźniak-Starak. Dobrze rozumie dramat, w którym znalazła się dziennikarka.

Edward Miszczak o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do TVN

29. oraz 30. pożegnano Piotra Woźniaka-Staraka. Najpierw odprawiono Mszę żałobną w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej. Później na Mazurach odbył się pogrzeb zmarłego producenta. Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy pojawiła się publicznie od czasu dramatu. Gwiazda zrezygnowała z aktywności w mediach społecznościowych. Okazuje się również, że w najbliższym czasie nie zobaczymy jej w telewizji. Edward Miszczak poinformował, że Agnieszki Woźniak-Starak nie zobaczymy w następnej edycji „Big Brothera”, która startuje już 13 września w TVN 7. 

– Agnieszka podjęła decyzję o tym, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni i jako pierwsza dowiedziała się, że prowadzącą nowego sezonu Big Brother będzie Gabi Drzewiecka – powiedział Edward Miszczak w programie „Dzień dobry TVN”.

Dyrektor programowy TVN doskonale rozumie w jakiej sytuacji znalazła się teraz dziennikarka. Niedawno również i jego spotkał podobny dramat.

„Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót” – mówił Edward Miszczak w rozmowie z „Super Expressem”.

W takim razie czekamy!

https://www.instagram.com/p/BydUZFRoEy7/

Edward Miszczak wspomina, że Piotr Woźniak-Starak był jego przyjacielem. Razem stworzyli film „39 i pół tygodnia” opowiadający o perypetiach bohatera Dariusza Jankowskiego, który przeżywał kryzys wieku średniego.

– Dziękuję Panu Bogu, że się nie rozpłakałem podczas prezentacji ramówkowej, kiedy dotarło do nas, co się stało. On był dla nas bliskim przyjacielem, robił dla nas „39 i pół tygodnia”, film, który ostatnio zrobiliśmy, to jedno z najpiękniejszych dzieł, jakie zostawił po sobie – mówił dyrektor programowy TVN w rozmowie z „Super Expressem”.

https://www.instagram.com/p/BxAN24ypOFd/

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ