Mąż Natalii Siwiec pokazał twarz córki

Natalia Siwiec o ciąży! To Jarosław Bieniuk namawiał ją na dziecko?

Natalia Siwiec niedawno urodziła pierwsze dziecko. Dziewczynka ma na imię Mia. Macierzyństwo bardzo służy modelce. Gwiazda zdradza, kto namawiał ją i jej męża do powiększenie rodziny. Czy spodziewaliście się, że to Jarosław Bieniuk dopingował parę?

Natalia Siwiec o ciąży

Natalia Siwiec niedawno została mamą. Córeczka modelki i jej męża ma na imię Mia. Gwiazda w ciąży nie przytyła wiele, więc bardzo szybko po porodzie pokazała swoją zgrabną sylwetkę.

Natalia Siwiec była gościem Magdy Mołek w programie „W roli głównej”. Modelka opowiedziała o przebiegu ciąży, ale również zdradziła, że choroba jej mamy przyspieszyła decyzję związaną z powiększeniem rodziny.

– Był czas, kiedy nie mieliśmy pieniędzy jakoś bardzo dużo, ale rodzice zawsze wszystko dla nas. Więc chciałabym się odwdzięczyć za to. Ja myślę, że chyba najlepszym odwdzięczeniem było to, że urodziłam im wnuczkę. Czekali na nią. Mama już 9 lat pytała: „Kiedy będę miała wnusię, kiedy będę miała wnusię?„. Więc w pewnym momencie było tak “Nie będę miała dziecka, rozumiecie, nie będę miała dziecka”. Ale dwa lata temu moja mama zachorowała poważnie i pierwszy raz w życiu tak bardzo się wystraszyłam i właściwie było mi tak smutno, mówię: „Jezu, gdyby cokolwiek stało się złego i nie dałabym mamie tej wnusi, wnuczka to bym sobie tego do końca życia nie mogła darować”. Wtedy to był dla mnie przełomowy moment. Powiedziałam: „Musimy zrobić dzidziusia. Mama musi chociaż chwilę pocieszyć się wnuczką albo wnuczkiem”. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, mama zdrowa, Mia na świecie – mówiła Natalia Siwiec.

To Jarosław Bieniuk namawiał ją na dziecko?

Jednak okazuje się, że była jeszcze jedna osoba, która dopingowała Natalię Siwiec i jej męża do powiększenia rodziny! Okazuje się, że to Jarosław Bieniuk zachwalał rodzicielstwo. Jak sportowiec namawiał parę?

– Jeszcze przyczynił się do powstania Mii nasz przyjaciel, który mówił cały czas: „Musicie mieć dziecko”, Jarek Bieniuk. Cały czas dzwonił do nas: „I co już coś robicie? Musicie mieć dziecko! Zobaczycie, jakie to jest super” – powiedziała Natalia Siwiec “W roli głównej”.

Babskie pogaduchy z @magda_molek 😀 " W roli głównej " Dzisiaj TVN Style 22:25 ☝🏼 Zapraszam 😁💥

A post shared by NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...