Adele

Adele będzie miała drugie dziecko? Zaskakujące wyznanie gwiazdy!

Adele podczas ostatniego koncertu w Phoenix zaskoczyła swoich fanów. Wokalistka wyznała, że będzie miała drugie dziecko! Jakie są najbliższe plany artystki?

Adele

Kolejne dziecko?

Adele podczas koncertu w Phoenix, który kończył jej trasę koncertową, powiedziała fanom, że będzie miała drugie dziecko. Artystka jeszcze nie jest w ciąży, ale wraz z mężem chciałaby powiększenia rodziny. We wrześniu zapowiedziała, że po ostatnim koncercie planuje zrobić sobie 10 lat przerwy, by zająć się rodziną.

„Zrobiłam to! Zobaczymy się po drugiej stronie! Będę miała dziecko! To był mój 107 występ w ciągu ostatnich 10 miesięcy. Co wieczór występy grane na żywo. Zrobiłam to! Byliście niesamowici, każdego wieczoru byliście wspaniali i zaangażowani. Moja ekipa i moja załoga – to dzięki Wam to zadziałało. A moja cudowna rodzina sprawiła, że to wszystko było dla mnie bardzo łatwe” – powiedziała Adele ze sceny.

Czy już niedługo dowiemy się, że piosenkarka jest w ciąży? Czekamy na taką wiadomość 😉

Zmiana planów

28-letnia wokalistka najwyraźniej zmieniła zdanie. Jeszcze do niedawna utrzymywała, że nie myśli o powiększeniu rodziny, gdyż za bardzo się tego boi. W wywiadzie dla „Vanity Fair” zdradziła, że w 2012 roku cierpiała na depresję poporodową.

„Za bardzo się boję. Miałam wyjątkowo ciężką depresję poporodową po tym, jak urodziłam syna. To mnie przeraża. Nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam. Bardzo niechętnie o tym mówię”  – wyznała Adele.

Wokalista zwróciła też wtedy uwagę, że nie chciała przyznać do kiepskiego stanu psychicznego. Bała się, że ktoś zarzuci jej, że jest złą matką.

„Miałam obsesję na punkcie mojego dziecka. Czułam się taka nieudolna. Miałam wrażenie, że podjęłam najgorszą decyzję w moim życiu. W końcu powiedziałam: dam sobie popołudnie, tydzień na zrobienie co tylko k***a chcę bez mojego dziecka. Koleżanka zapytała, czy nie czuję się z tym źle. Odpowiedziałam, że owszem, ale nie tak źle, gdybym tego nie zrobiła” – powiedziała Adele w „Vanity Fair”.


Źródło zdjęć: www.theatlantic.com

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ