Mocny wpis Ewy Chodakowskiej o przemocy domowej

Ewa Chodakowska: „Co to za draka? Obudziłam się i takie rewelacje” O co poszło?

Ewa Chodakowska od zawsze promuje zdrowy styl życia. Gwiazda przekonuje, że odpowiednie odżywianie oraz regularna aktywność fizyczną są kluczem do dobrego samopoczucia oraz zgrabnej sylwetki. Jednak nie wszyscy wyznają taką filozofię. Niedawno ostry felieton napisała Dorota Wellmann… Czy Ewa Chodakowska odniosła się do słów dziennikarki?

Ewa Chodakowska: „Co to za draka? Obudziłam się i takie rewelacje” O co poszło?

Dorota Wellman na łamach „Wysokich Obcasów” zamieściła ostry felieton, w którym krytykuje bezmyślne podążanie za modą, także w kwestiach związanych z aktywnością fizyczną.

„Furorę robią pokazujące pupy kobiety, które znamy tylko z tej księżycowej strony. Bo twarzy już nie pokazują. Można powiedzieć, że znamy się tylko z widzenia z ich zadkami” – napisała dziennikarka.

Ciało jest wizytówką silnej woli

Ewa Chodakowska zamieściła na Facebooku emocjonujący wpis. Trenerka ze wszystkich sił promuje zdrowy styl życia. Przekonuje, że opona na brzuchu nie jest oznaką mądrości, lecz choroby lub lenistwa. Siedzący tryb życia do niczego dobrego nie prowadzi… A jeśli kobieta chce pochwalić się zgrabną sylwetką? To źle? Pokazuje wtedy efekty swojej pracy, wytrwałości… Ewa Chodakowska nie ma wątpliwości, że warto inspirować innych swoją postawą.

– O Madonno!! Jeszcze chwila i w mediach zacznie się demonizować ZDROWY STYL ŻYCIA Serio? Aż tak uwiera zdrowe ciało? Jędrna – pardon – dupa? Płaski brzuch – i nie pisze tutaj o tarce.. Jak zgrabna to głupia? A czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie? Jakiejś szczególnej wybitności? Najczęściej jest oznaka choroby lub lenistwa.. często tez oznaką ignorancji.. “Lubię siebie w rozmiarze XXL?” Super! Tylko co na to zdrowie! Otłuszczone organy wewnętrzne? Serducho walące z ciężarem kilofa przy wejściu na czwarte piętro? Zawał za zakrętem.. Pakując śmieci na talerz z czego chcesz regenerować swoj organizm? Prowadząc siedzący tryb życia jak chcesz spóźniona podbiec bez zadyszki pare metrów?  Czy to źle, ze kobiety TRENUJĄ? Zdrowo się odżywiają? No nie!! Pewnie ze nie.. tutaj kwestia bezsporna.. Ale jak już zechcą pochwalić się tym jędrnym tyłkiem.. jak już tylko będą miały czelność pokazać ten płaski brzuch to na stos z nimi!! Hańba!!(…) Nie widzę nic złego w pokazywaniu przezwyciężania swoich słabości.. efektów sumiennej i ciężkiej pracy.. ciało jest tutaj wizytówką Waszej silnej woli! Taaaaaak!! Zgrabny tyłek od siedzenia na nim się nie zrobi..

Gratulacje dla każdej z Was!! Panie prezes! Panie doktor, panie prawnik.. nauczycielki.. psycholożki.. kobietki z korporacji.. panie pracujące w markecie.. studentki.. wszystkie!! Jesteście tu wszystkie!

Nie dawajcie się obrażać ludziom, którym daleko do zdrowego przykładu.. Czuję się odpowiedzialna, za te wszystkie “dupy w opiętych leginsach”, za te bezwstydnie płaskie brzuchy, za te dumnie podniesione głowy.. za poprawę jakości życia.. Jestem z Was szalenie dumna!!! Oby tak dalej ❤️❤️❤️ – napisała trenerka.

Ewa Chodakowska: „Co to za draka? Obudziłam się i takie rewelacje” O co poszło?

W mediach podniosły się głosy, według których między dwiema gwiazdami jest poważny konflikt. Jednak Ewa Chodakowska dementuje wszelkie plotki!

„Nie czytałam artykułu Pani Doroty Wellman. Czytałam jego przekład 🙂 Znam Panią Dorotę osobiście i wiem, ze nie miała mnie na myśli pisząc swój artykuł 🙂

Zawsze z uśmiechem wita mnie w DDTVN 🙂

Natomiast media w imię manipulacji wstawiły wszędzie moje zdjęcia jako CEL.

TAK SIĘ BUDUJE SENSACJE 😅

Co za tym idzie..

Osoby w komentarzach zaczęły atakować mnie, zdrowy styl życia i FIT sylwetki..

Mój post był odpowiedzią na reakcje zmanipulowanych ludzi, którym daleko do uważności, często daleko do zdrowego przykładu!” – wyjaśnia Ewa Chodakowska.

———————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ewa Chodakowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...